LBF bendradarbiaus su bokso reikmenų gamintoju „STING“

2023 vasario 27

news-art

Lietuvos bokso federacija (LBF) pasirašė penkerių metų bendradarbiavimo sutartį su Australijos bokso reikmenų gamintoju „STING“.

Rėmėjas „STING“ skirs 25 tūkst. eurų sumą nacionalinių čempionatų organizavimui. Bendradarbiavimo sutarties trukmė – penkeri metai.

2003-siais Melburne įkurtas „STING“ projektuoja ir gamina aukštos kokybės bokso pirštines, bokso ir laisvalaikio aprangą bei kitus aksesuarus.

Maža to, „STING“ dar bent penkeriems metams iki 2028-ųjų gruodžio 31 d. yra Tarptautinės bokso asociacijos (IBA) licencijuotas prekinis ženklas.

„Pernai baigėsi senosios IBA licencijos galiojimas, tad šiemet, vadovaudamiesi reglamentu, pasirašėme naują bendradarbiavimo sutartį. Dėl šio mūsų ir „STING“ tarpusavio susitarimo dėkojame Lukui Kubiliui, kuris padėjo atrasti kontaktą su naujaisiais partneriais“, – teigė LBF prezidentas Darius Šaluga.

„Džiaugiamės, kad LBF sutiko bendradarbiauti su „STING“, kuri nuo 2022 m. lapkričio 14 d. pasirašė sutartį su IBA ir tapo pasaulinės bokso šeimos nare. Mes, kaip atstovai, esame laimingi, kad bendradarbiaudami su LBF galėsime prisidėti prie bokso sporto šakos populiarinimo mūsų šalyje“, – kalbėjo „STING“ atstovas Lietuvoje L. Kubilius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius

2024 balandžio 15

news-1

Baigėsi Porečo mieste Kroatijoje balandžio 4–14 dienomis vykęs Europos jaunimo…

SKAITYTI

Įvyko kasmetinė LBF ataskaitos konferencija

2024 balandžio 12

news-1

Viešbutyje „Art City Inn“ Vilniuje penktadienį vyko Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI

Lietuvos jaunimo bokso rinktinė pradeda žygį Europos čempionate

2024 balandžio 04

news-1

Porečo mieste Kroatijoje prasideda balandžio 4–14 dienomis vyksiantis Europos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »