LBF vadovų susitikimas su viceministru

2021 vasario 15

news-art

Lietuvos bokso federacijos (LBF) vadovai prezidentas Darius Šaluga ir generalinis sekretorius Donatas Mačianskas susitiko su Švietimo, mokslo ir sporto viceministru Linu Obcarsku. Nuotoliniu būdu vykusiame susitikime su viceministru, kuruojančiu sportą, aptartas naujai priimti planuojamas Sporto įstatymas, taip pat federacijų aukšto meistriškumo programų bei aukšto meistriškumo renginių finansavimas. Šių metų sausio 4 dieną viceministru paskirtas L. Obcarskas buvo išsamiai supažindintas su LBF veikla, renginiais, svarbiausiomis vykdomomis varžybomis ir keliamais tikslais olimpiniais metais bei ilgalaikėje perspektyvoje.

„Džiaugiamės, kad viceministru, kuruojančiu sportą, tapo žmogus, daug metų dirbęs sporto srityje ir puikiai išmanantis bei suprantantis sporto federacijų veiklą. L. Obcarskui dvikovinės sporto šakos yra puikiai pažįstamos, nes jis pastaruosius ketverius metus vadovavo Lietuvos sambo federacijai. Todėl greitai radome bendrą kalbą. Sutarėme, kad bendradarbiaujant su ministerija, galim imtis iniciatyvos ir koordinuoti tiek ir strategines, tiek ir kitas dvikovines sporto šakas. Sulaukėme pasiūlymo aktyviai dalyvauti darbo grupėse, rengiančiose įstatymų bei kitų sportui svarbių dokumentų projektus“, – sakė D. Šaluga.

LBF vadovai ketina aktyviai įsitraukti ruošiant Sporto įstatymo pataisas ir teikti pasiūlymus dėl aukšto sportinio meistriškumo programų.

„Lietuvos bokso federacija yra atvira, skaidri ir viena aktyviausių federacijų, todėl esame pasirengę aktyviai bendradarbiauti ir teikti pasiūlymus Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai. Su viceministru aptarėme ką reiktų tobulinti ir kuriose vietoje labiausiai reikia pagalbos sporto federacijoms, aukšto meistriškumo sportininkams, augančiai pamainai ir vystant masinį sportą. Tikimės, kad į siūlymus bus atsižvelgta ir sporto sistema bus tobulinama sportininkams naudinga kryptimi“, – sakė D. Šaluga. Susitikime aptarta situacija dėl buvusio Kūno kultūros ir sporto departamento pastato, kuriame iki šiol yra įsikūrusios kelios dešimtys federacijų. Pastatas yra perduotas Turto bankui ir federacijos turi nuomos sutartis tik iki šių metų pabaigos. Viceministras informavo, kad yra galimybė kreiptis į atitinkamas institucijas ir palikti pastatą federacijų reikmėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

„Never Give Up“ LBF sportininkams siūlo nuolaidas bokso reikmenims

2023 rugsėjo 25

news-1

Lietuvos bokso federacijos (LBF) rėmėjas, Australijos bokso reikmenų gamintojas „STING“,…

SKAITYTI

Turnyre Lenkijoje – trys medalius iškovoję Lietuvos boksininkai

2023 rugsėjo 25

news-1

Baigėsi rugsėjo 18-23 dienomis vykęs Leszeko Drogoszo memorialinis turnyras Lenkijoje,…

SKAITYTI

Patvirtintos kandidatūros Lietuvos bokso šimtmečio apdovanojimams

2023 rugsėjo 15

news-1

Rugsėjo 14 dieną Kaune vyko ketvirtasis šiemet Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI
Translate »