LBF Vykdomojo komiteto posėdis

2022 rugsėjo 14

news-art

Š. m. rugsėjo 13 d. Kaune vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Jame dalyvavo septyni iš aštuonių narių: Darius Šaluga, Vilmantas Bobinas, Rasa Balčiauskienė, Egidijus Rutkauskas, Vidas Bružas, Anatolijus Kriukovas ir Donatas Mačianskas.

VK posėdyje buvo aptartos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atlikto audito rekomendacijos LBF, trūkumų šalinimo priemonių planas, taip pat patvirtintas auditorius, kuris atliks privalomą auditą. Ši procedūra privaloma visoms nacionalinėms federacijoms, pretenduojančioms į valstybinį programinį sporto šakos finansavimą.

Trenerių tarybos pirmininkas Vidas Bružas VK pristatė nacionalinių vyrų ir moterų suaugusiųjų rinktinių šio sezono rezultatus bei pasiruošimo planą likusioms svarbiausioms sezono varžyboms. V. Bružas pasidžiaugė LBF trenerių dalyvavimu IBA organizuotuose trenerių kursuose, kuriuose trys lietuviai įgijo tarptautinę kategoriją.

Teisėjų kolegijos pirmininkas Anatolijus Kriukovas VK informavo, kad LBF pateikė vieno iš LBF teisėjų kandidatūrą IBA techninio delegato pozicijai, taip pat išsakė teisėjų kolegijos susirūpinimą dėl vienos ir dviejų IBA teisėjų žvaigždžių kursų. Priimtas nutarimas siųsti teisėjus į artimiausiu metu vyksiančius kursus.

Generalinis sekretorius D. Mačianskas pristatė sutarties su LBF rinktinių nariais projektą. Šios sutartys bus privalomos visiems sportininkams, federacijų finansuojamiems valstybės biudžeto programinėmis lėšomis. Į sutartis įtraukti tokie punktai, kaip „Privalomas Etikos ir drausmės kodekso laikymasis“, „Treniruočių procesų ir treniruočių plano laikymasis“, „Sportinės atributikos naudojimas atstovaujant rinktinę“ ir kiti klausimai. Sutartis su visais rinktinių nariais pasirašyti planuojama dar šiemet.

Svarstyti ir vienbalsiai patvirtinti nutarimai dėl maistpinigių mokėjimo Europos jaunimo prizininkei, pasvalietei Kamilei Aglinskaitei. Taip pat svarstytas ir patvirtintas naujas LBF Komunikacijos ir viešinimo planas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Apdovanojimų gausa: Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionate iškovojo keturis medalius

2022 spalio 04

news-1

Rugsėjo 27 – spalio 4 dienomis Montesilvano mieste Italijoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos jaunių bokso rinktinė pradeda pasirodymą Europos čempionate Italijoje

2022 rugsėjo 27

news-1

Rugsėjo 27 – spalio 4 dienomis Montesilvano mieste Italijoje vyks…

SKAITYTI

Tarptautiniame turnyre Sarajeve spindėję lietuviai iškovojo keturis medalius

2022 rugsėjo 25

news-1

Rugsėjo 21-24 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyko tarptautinis…

SKAITYTI