LBF Vykdomojo komiteto posėdis

2021 balandžio 03

news-art

Kaune įvyko pirmasis 2021 metais Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Jame dalyvavo visi 8 VK nariai: LBF prezidentas Darius Šaluga, viceprezidentai Vilmantas Bobinas, Gintautas Statkevičius ir Andrius Danilaitis, Trenerių tarybos pirmininkas Vidas Bružas, Teisėjų kolegijos pirmininkas Anatolijus Kriukovas, Sporto klubų atstovas Bronislovas Šimokaitis ir LBF generalinis sekretorius Donatas Mačianskas.

VK posėdyje buvo patvirtintas 2021 m. varžybų kalendoriaus projektas bei Lietuvos čempionatų, bei kitų varžybų bendri nuostatai. VK patvirtino olimpinės rinktinės kandidatų ir olimpinės pamainos boksininkų sąrašus su konkrečiais maistpinigių dydžiais 2021 metams.

Taip pat priimtas sprendimas esant poreikiui pateikti LBF rekomendacinius prašymus savivaldybių biudžetinėms įstaigoms, leisti boksininkams tęsti mokomąjį treniruočių procesą karantino metu, siekiant boksininkams tinkamai pasirengti čempionatams ir kitoms varžyboms. Sutinkamai su Sporto įstatymu, visi Lietuvos čempionatų dalyviai yra traktuojami kaip aukšto meistriškumo. Tuo pačiu pažymima, kad nacionalinės federacijos negali įtakoti savivaldybių biudžetinių įstaigų sprendimų dėl mokomojo treniruočių proceso, nes sprendimus tvirtina pačios savivaldybės.

Daug diskusijų sukėlė klausimo svarstymas dėl geriausių 2020 m. Lietuvos boksininkų apdovanojimų. Remiantis LTOK bei tarptautinių bokso organizacijų praktika, dėl pasaulį praėjusiais metais sukausčiusios pandemijos ir atšauktų daugelio varžybų, nuspręsta geriausių 2020 m. Lietuvos boksininkų apdovanojimo nevykdyti.

Vienbalsiai nuspręsta 2021 m. LBF eilinę-ataskaitos Konferenciją rengti antrame metų ketvirtyje. Dėl pandemijos ir Vyriausybės įvesto karantino ribojimų, sušaukti Konferenciją pirmame metų ketvirtyje, kaip numatyta įstatuose, nebuvo galimybės. Konferencijos vieta ir tikslus laikas bus paskelbtas kitame LBF VK posėdyje. Posėdyje aptarta galimybė šaukti Konferenciją nuotoliniu būdu.

Posėdyje buvo pristatytas preliminarus 2021 m. biudžetas – pajamos iš valstybės biudžeto ir LTOK programų finansavimas bei perkeliamas likutis iš 2020 metų. Nutarta detalų 2021 m. biudžetą tvirtinti kitame VK posėdyje, prieš pateikiant Konferencijai. Kitame VK posėdyje bus tvirtinamas ir LBF 2021-2024 m. Strateginio plano projektas. Strateginis planas bus teikiamas Konferencijai tvirtinti. Konferencijai tvirtinti bus pateikta ir naujai parengta bokso klubų priėmimo į LBF tvarka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paaiškėjo, kas 2024 m. vadovaus visų amžiaus grupių LBF rinktinėms

2024 vasario 13

news-1

Vasario 10 d. Panevėžyje prieš šalies jaunimo bokso čempionato finalus…

SKAITYTI

Pajėgiame bokso turnyre Bulgarijoje A. Kazakevičius iškovojo bronzą

2024 vasario 12

news-1

Baigėsi vasario 4–11 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykęs itin pajėgus…

SKAITYTI

Panevėžyje išaiškėjo 2024 m. Lietuvos jaunimo bokso rinktinė

2024 vasario 11

news-1

Vasario 7-10 dienomis Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »