LBF Vykdomojo komiteto posėdyje priimti aktualūs nutarimai

2023 gruodžio 21

news-art

Gruodžio 20 dieną Kaune vyko penktasis šiemet Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame dalyvavo LBF Vykdomojo komiteto nariai Darius Šaluga, Anatolijus Kriukovas, Vilmantas Bobinas, Bronislavas Šimokaitis, Vidas Bružas, Egidijus Rutkauskas ir Donatas Mačianskas.

Posėdžio metu buvo patvirtinti 2023 m. geriausieji – trys sportininkai, trys treneriai, trys teisėjai ir vienas renginys. Lietuvos bokso geriausiųjų sąrašas informacinėje svetainėje ir socialiniuose tinkluose bus paskelbtas gruodžio 27 d.

LBF VK patvirtino 2024 m. Kalendoriaus projektą, kuriame nurodytos nacionalinių čempionatų datos. Lietuvos jaunimo čempionatas vasario 6-10 d. vyks Panevėžyje, Lietuvos jaunių bokso čempionatas Kaune bus surengtas kovo 26-30 d., Lietuvos jaunučių bokso čempionatas Palangoje bus organizuojamas gegužės 7-11 d., o Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas Kaune įvyks lapkričio 12-16 d.

Susitikime nuspręsta iš LBF narių sąrašo pašalinti keturis klubus, kurie buvo išregistruoti Registrų centro sprendimu – Akmenės rajono sporto klubą „Akmeninis kumštis“, Karių bokso klubą, Klaipėdos miesto bokso federaciją ir Kauno miesto bokso teisėjų asociaciją.

Vykdomojo komiteto nariai, kaip ir kasmet, peržiūrėjo LBF Strateginį planą ir jį patvirtino. Taip pat peržiūrėtas ir patvirtintas buvo LBF Etikos kodeksas, į kurį numatyta įtraukti sankcijas už manipuliavimą sporto varžybose. Ir Strateginis planas, ir Etikos kodeksas buvo peržiūrėti ir atnaujinti pagal Nacionalinės sporto agentūros (NSA) lapkričio 29 d. pateiktus reikalavimus.

Kadangi NSA Kompetencijų centras vykdo programą, susijusią su gerojo valdymo principų diegimu nacionalinėse federacijose, federacijos ir asociacijos yra įpareigotos paskirti už šią programą atsakingą asmenį. LBF VK nusprendė, kad atsakingu asmeniu bus įpareigota LBF referentė Raimonda Palionytė.

Posėdžio metu diskutuota apie Armėnijos boksininkų dalyvavimą Lietuvoje vyksiančiose tarptautinėse varžybose. Pagal reikalavimus, komandoms valstybių, kurios nepriklauso Tarptautinei bokso asociacijai (IBA) ar yra ne nacionalinių federacijų nariai, negalima leisti dalyvauti Lietuvoje organizuojamose tarptautinėse varžybose. Dėl to nuspręsta kreiptis į Europos bokso konfederaciją (EUBC) su klausimu, ar anksčiau minėtų valstybių komandos galėtų dalyvauti varžybose po neutralia vėliava.

VK susitikime buvo supažindinta su naujomis IBA taisyklėmis, kurios reglamentuoja, kad nacionalinės federacijos turi galimybę leisti bet kokių kitų dvikovinių sporto šakų atstovams dalyvauti tų šalių federacijų organizuojamuose visų amžiaus grupių ir lyčių nacionaliniuose čempionatuose, tačiau tie sportininkai turi priklausyti nacionalinių federacijų narių klubams ir pateikti prašymus dalyvauti varžybose ne vėliau kaip likus dviems savaitėms iki varžybų pradžios. LBF VK pasinaudojo šia galimybe ir leis kitų dvikovinių sporto šakų atstovams dalyvauti LBF organizuojamuose čempionatuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI
Translate »