Lietuvė pralaimėjo Europos čempionatų prizininkei

2020 kovo 16

news-art

Londone vykstančiame Tokijo olimpinių žaidynių Europos zonos atrankos turnyre kovas dėl olimpinių kelialapių pradėjo ir Lietuvos boksininkės.

19-etė Rugilė Altaravičiūtė burtų dėka pateko į svorio kategorijos iki 51 kg antrą etapą ir susitiko su 2016 ir 2019 m. Europos čempionato prizininke baltaruse Julija Apanasovič.

Pirmą raundą aktyviai pradėjusiai baltarusei visi teisėjai skyrė pergalę 10:9. Antrame raunde patyrusi varžovė persvarą dar labiau padidino. Pradžioje ringo teisėjas atėmė iš lietuvės tašką už per dažnai nuleistą galvą, vėliau ir skaičiavo nokdauną. Nokdauno nepavyko išvengti ir trečiame raunde. Nors R. Altaravičiūtė buvo pasirengusi tęsti kovą, ringo teisėjas nutraukė kovą ir pergalę techniniu nokautu iškovojo J. Apanasovič. Pralaimėjusi R. Altaravičiūtė pasitraukė iš kovos dėl olimpinių kelialapių. Šioje svorio kategorijoje kelialapius iškovos šešios geriausios boksininkės.

Pirmadienį lemiama kova laukia Edgardo Skurdelio (svorio kategorija iki 57 kg). Pirmame rate graiką Aleksejų Lagkazašvilį nugalėjęs lietuvis antrame etape susitiks su ketvirtuoju skirstytu azerbaidžaniečiu Tayfuru Alijevu. Pergalę iškovojęs ir į ketvirtfinalį patekęs boksininkas užsitikrins kelialapį į Tokijo olimpines žaidynes. Šioje svorio kategorijoje kelialapiai atiteks aštuoniems geriausiems. E. Skurdelio ir T. Alijevo dvikova prasidės apie 21.45 val. Lietuvos laiku.

Pirmadienį turnyre debiutuos Vytautas Balsys. Burtų dėka jis pateko į svorio kategorijos iki 75 kg antrą etapą ir čia susitiks su pasaulio ir Europos čempionatų dalyviu bulgaru Simeonu Chamovu. Šioje svorio kategorijos kelialapius iškovos šeši geriausi. V. Balsio ir S. Chamovo dvikova vyks apie 23.00 val.

Tiesiogines olimpinio atrankos turnyro transliacijas galite stebėti:
https://www.olympicchannel.com/en/events/detail/tokyo-2020-boxing-olympic-qualification-tournaments/

Kovo 14-24 dienomis vyksiančiame olimpinių žaidynių atrankos turnyre bus išdalinta 77 kelialapiai – 50 vyrų ir 27 moterų varžybose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI
Translate »