Lietuviai dalyvavo naftos šalių čempionate

2017 lapkričio 28

Lietuvos boksininkai dalyvavo tradiciniame, jau 15-us metus iš eilės vykusiame pasaulio naftos šalių taurės turnyre. Belojarske (Rusija) vykusiame turnyre kovojo daugiau negu šimtas sportininkų – 81 boksininkas ir 22 boksininkės.

Tarp jų buvo nemažai tituluotų boksininkų – olimpinis čempionas uzbekas Khasanbajus Dusmatovas, olimpinis prizininkas lietuvis Evaldas Petrauskas, pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas baltarusis Sergejus Kornejevas.

Turnyre dalyvavo 17-os valstybių atstovai: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Lenkijos, Švedijos, Kroatijos, Ukrainos, Rumunijos, Moldovos, Kazachstano, Uzbekistano, Tadžikistano, Azerbaidžano, Kirgizijos, Mongolijos ir varžybų šeimininkės Rusijos. Naftos saliu taure7

Į naftos šalių taurės turnyrą vyko trys Lietuvos boksininkai. Tačiau Evaldas Petrauskas dėl ligos į ringą nekopė.

Paulius Zujevas burtų dėka pateko į svorio kategorijos iki 81 kg ketvirtfinalį ir ten susitiko su rusu Artiomu Agejevu. Trečiame raunde lietuvis dėl praskelto skruosto negalėjo tęsti kovos ir pergalė atiteko varžovui. P. Zujevas turnyre užėmė 5 vietą.

Svorio kategorijos iki 64 kg pirmoje kovoje Edgaras Skurdelis taškais 0:5 pralaimėjo kazachui Danatui Karymsakui ir pasitraukė iš kovos dėl medalių.

Naftos saliu taure15Tai jau antri metai, kai lietuviams nepavyko patekti tarp pasaulio naftos šalių taurės turnyro prizininkų. Pernai Nižnevartovske vykusiame turnyre kovojo septyni lietuviai. Prieš dvejus metus, 2015 metais Chanti Mansijske vykusiame turnyre bronzos medalius iškovojo Tadas Tamašauskas ir Aleksandras Baranovas.

Daugiausia aukso medalių šiais metais iškovojo varžybų šeimininkai. Rusai laimėjo septyniose iš dešimties vyrų svorio kategorijų ir dvejose iš keturių moterų kategorijose. Po vieną aukso medalį laimėjo kazachas, uzbekas ir azerbaidžanietis bei kazachė ir baltarusė.

Pasaulio naftos šalių taurės turnyre teisėjavo ir lietuvis Anatolijus Kriukovas.

Pasaulio naftos šalių taurės turnyro REZULTATAI.

Organizatorių nuotraukos

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius