Lietuviai teisėjaus žemynų čempionatuose

2017 gegužės 02

news-art

Trys Lietuvos bokso teisėjai gavo vardinius Tarptautinės bokso federacijos (AIBA) kvietimus teisėjauti skirtingų žemynų čempionatuose. Gintaras Šniukšta teisėjaus Europos čempionate, Vilmantas Bobinas – Afrikos čempionate, o Rytis Vasiliauskas – Azijos čempionate.

Visi trys Lietuvos teisėjai turi aukščiausią – 3 žvaigždučių AIBA kategoriją.

G. Šniukšta teisėjaus Europos čempionate, kuris vyks birželio 16-24 dienomis Charkove (Ukraina). Kėdainiškiui tai bus pirmas suaugusiųjų Europos čempionatas.

„Tikėjausi sulaukti kvietimo į Europos čempionatą, nes geriausi Lietuvos teisėjai jau išaugome jaunimo čempionatus. Per savo karjerą esu teisėjavęs daugiau negu dešimtyje Europos jaunių ir jaunimo čempionatų, taip pat ir Europos olimpinių vilčių čempionate, pavyko gerai užsirekomenduoti ir WSB lygoje. Lietuvių bokso teisėjų mokykla yra vertinama visame pasaulyje, sulaukiame gerų įvertinimų tiek svarbiausiose tarptautinėse varžybose, tiek ir egzaminuose. Ne veltui lietuvis Kęstutis Bagdanavičius yra vienas iš vos kelių teisėjų visame pasaulyje, kuris teisėjavo net dvejose olimpiadose iš eilės“, – sako G. Šniukšta.

Vilmantas BobinasRytis Vasiliauskas

Kitas kėdainiškis V. Bobinas teisėjaus birželio 10-18 d. Kongo Respublikos sostinėje Brazavilyje vyksiančiame Afrikos čempionate.

Vilnietis R. Vasiliauskas jau išvykęs į Uzbekistano sostinę Taškentą, kur balandžio 30 dieną prasidėjo Azijos bokso čempionatas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


KITOS NAUJIENOS

Pajėgiame bokso turnyre Nyderlanduose startuos septyni Lietuvos boksininkai

2025 birželio 05

news-1

Birželio 6-9 dienomis Eindhoveno mieste Nyderlanduose vyks tarptautinis bokso turnyras…

SKAITYTI

LTOK medaliais „Už nuopelnus olimpizmui“ apdovanoti Nikolajus Jerofejevas ir Antanas Skripkauskas

2025 gegužės 29

news-1

Ketvirtadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) vykusiame iškilmingame minėjime pagerbti…

SKAITYTI

Edgaras Skurdelis tarptautiniame Felikso Štamo turnyre pelnė bronzos medalį

2025 gegužės 19

news-1

Baigėsi lietuvių pasirodymas gegužės 12-17 dienomis Varšuvoje (Lenkija) vykusiame tarptautiniame…

SKAITYTI
Translate »