Lietuvis užsitikrino Europos jaunimo čempionato medalį

2021 spalio 21

news-art

Budvoje (Juodkalnija) vykstančiame Europos jaunimo čempionate dar vieną medalį užsitikrino Lietuvos boksininkai. Narūnas Grebnevas svorio kategorijoje iki 86 kg iškovojo antrą pergalę ir tai garantavo mažiausiai bronzos apdovanojimą.

Europos čempionatą N Grebnevas pradėjo užtikrinta pergale aštuntfinalyje, kai jau antrame raunde įrodė savo pranašumą prieš Moldovą Victorą Skutelničių. Atkakliau klostėsi ketvirtfinalio dvikova, kur lietuvis pirštines surėmė su Azerbaidžano atstovu Fatali Ismailovu. Pirmame raunde pranašesnis buvo varžovas, tačiau antrame raunde lietuvis perėmė iniciatyvą ir užtikrintai laimėjo antrą ir trečią raundus. Teisėjai skyrė N. Grebnevui taškais 4:1.

„Pasirinkome tokią taktiką, kad Narūnas turi eiti tik į priekį ir diktuoti savo sąlygas. Jis taip ir pripratęs boksuotis ir siekia dominuoti ringe. Buvo labai įtempta kova. Narūno pergalę lėmė ne tik taktika ir technika, bet ir charakteris bei užsispyrimas. Jo sunkus darbas bokso salėje per treniruotes davė vaisių Europos čempionate. Narūnas buvo labai gerai nusiteikęs ne tik prieš ketvirtfinalį, bet ir prieš debiutą Europos čempionate. Pirma kova su moldavu buvo lengvesnė, o ketvirtfinalyje jis parodė viską ką gali ir ką moka geriausia. Tai matė ir įvertino ir teisėjai“, – sakė Vilniaus Ozo gimnazijoje boksininką treniruojantis Miroslavas Krepštulis.

Kalvarijoje, pas trenerį Algį Bagdonavičių boksuotis pradėjęs N. Grebnevas Europos čempionato pusfinalyje ketvirtadienį susitiks su čeku Davidu Polaku. Ketvirtfinalyje D. Polakas po atkaklios kovos taškais 4:0 įveikė vengrą Keviną Berį.

„Treneriai stebėjome čeko dvikovą ketvirtfinalyje. Tai pajėgus boksininkas ir laukia sunki kova. Viskas priklausys nuo to, kuris geriau jausis ringe, kuris turės išsaugojęs daugiau jėgų, nes reikia kovoti kasdien. Abiems varžovams sąlygos yra lygios, bus įdomi kova“, – teigė M. Krepštulis.

Merginų pusfinalyje šiandien kovos medalį jau po burtų traukimo užsitikrinusi Kamilė Aglinskaitė. Svorio kategorijos virš 81 kg pusfinalyje Lietuvos boksininkė susitiks su ruse Tatjana Bogdanova.

Iš viso Europos pirmenybėse bus išdalinta 25 medalių komplektai – 12-oje merginų ir 13-oje vaikinų svorio kategorijų. Europos čempionai paaiškės spalio 23 dieną. Europos jaunimo čempionate kovas pradėjo 339 dalyviai – 113 merginų ir 226 vaikinai iš 38 valstybių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Trys medaliai jaunių Europos čempionate, bet kaip sekėsi lietuvių varžovams?

2024 liepos 05

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusiame Europos…

SKAITYTI

Europos jaunių čempionate – trys Lietuvos boksininkų medaliai

2024 liepos 01

news-1

Baigėsi birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykęs…

SKAITYTI

Gausi Lietuvos jaunių rinktinė pradeda kovas Europos čempionate

2024 birželio 23

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks Europos…

SKAITYTI
Translate »