Lietuviui nepavyko iškovoti medalio Suomijoje

2016 spalio 25

news-art

Suomijos mieste Tamperėje vyko vienas didžiausių pasaulyje „Tammet Tournament“ bokso turnyras. Jame šiais metais dalyvavo vienas lietuvis – kėdainietis Paulius Zujevas.

Svorio kategorijoje iki 81 kg Lietuvos čempionui nepavyko iškovoti medalio. Ketvirtfinalyje P. Zujevas po atkaklios kovos taškais 1:2 turėjo pripažinti turnyro prizininku tapusio vengro Peterio Baranyi pranašumą.

„Kova buvo labai lygi, tai atspindi ir rezultatas. Teisėjai pergalę galėjo skirti tiek vienam, tiek kitam boksininkui. Pauliui galbūt pritrūko daugiau aktyvumo, ilgesnių atakų. Nors turnyre Paulius turėjo tik vieną kovą, tačiau viešnagė Suomijoje jaunam boksininkui tikrai išeis į naudą, nes po pralaimėjimo kiekvieną dieną turėjome sparingo kovas su stipriais varžovais“, – apie turnyrą pasakojo P. Zujevą į Suomiją lydėjęs treneris Marius Palionis.

Jau kitą savaitgalį P. Zujevas kovos tarptautiniame Vitalijaus Karpačiausko turnyre Panevėžyje, kuris vyks lapkričio 3-5 dienomis „Cido“ arenoje.

Daugiausia aukso medalių „Tammet Tournament“ turnyre iškovojo Anglijos ir Švedijos boksininkai, jų sąskaitoje – po tris aukso apdovanojimus. Du auksinius laimėjo škotai, po vieną rusas ir varžybų šeimininkas suomis.

Vienas didžiausių pasaulyje bokso turnyrų „Tammet Tournament“ rengiamas nuo 1977 metų ir nevyko tik trejus metus, kai Tamperėje buvo organizuojami pasaulio (1993 m.) ir Europos (1981 ir 2000 m.) bokso čempionatai. Per visą turnyro istoriją, Suomijoje dalyvavo boksininkai iš daugiau negu 80-ies pasaulio valstybių.

Karjeros pradžioje Tamperėje kovojo vėliau profesionalų bokso legendomis tapę Maikas Taisonas ir Oscaras De La Hoya.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


KITOS NAUJIENOS

Šiauliuose pagerbtas bokso pradininkas Juozas Vinča – nuo Šiaulių iki Bostono

2025 gruodžio 02

news-1

Praėjusio ketvirtadienio popietę, dar prieš iškilmingą ceremoniją, Šiaulių miesto vicemeras…

SKAITYTI

„UTMA 15” renginyje pergales šventė visi Lietuvos boksininkai

2025 gruodžio 01

news-1

Trys Lietuvos bokso federacijos boksininkai penktadienį dalyvavo Kauno „Žalgirio” arenoje…

SKAITYTI

Arnas Kazakevičius tapo Europos iki 23-ejų metų bokso vicečempionu

2025 lapkričio 29

news-1

Baigėsi lapkričio 23-29 dienomis Vengrijos sostinėje Budapešte vykęs Europos iki…

SKAITYTI
Translate »