Lietuvos atstovai baigė pasirodymą Senojo žemyno moksleivių bokso pirmenybėse

2022 rugpjūčio 17

news-art

Baigėsi Lietuvos atstovų pasirodymas Turkijos mieste Erzurume vykstančiame Europos moksleivių (gim. 2008-2009 m.) čempionate.

Lietuvos garbę Senojo žemyno moksleivių pirmenybėse gynė 3 boksininkės ir 6 boksininkai.

Luka Vitkutė (svorio kategorija iki 57 kg) ir Karina Mackevičiūtė (iki 70 kg) buvo vienintelės Lietuvos delegacijos sportininkės, suklupusios ketvirtfinalyje. Pastaroji rezultatu 0:5 nusileido ukrainietei Sofijai Novikovai, o L. Vitkutė kovą 0:5 pralaimėjo oponentei iš Anglijos Rihannai Holden.

Tuo metu Jelizaveta Jakimova (iki 54 kg) 0:5 nusileido Moldovos atstovei Lijai Serbinovai.

Nesėkmes jau pirmosiose savo kovose patyrė ir Lietuvos boksininkai. Oskaras Pliauga (iki 46 kg) kvalifikacinėje akistatoje 0:5 neprilygo Azerbaidžano kovotojui Baghirui Alimkhanli.

Iš turnyro Azerbaidžano atstovai išmetė ir dar vieną lietuvį – Orestas Staponkus (iki 70 kg) rezultatu 0:5 nusileido Ali Mamishowui.

Du lietuviai turėjo išmėginti lenkų boksininkų pajėgumą. Simonas Puniškis (iki 48 kg) pirmąją kovą Jakubui Wawszczykui pralaimėjo rezultatu 0:5, o Mato Naumcev (iki 57 kg) ir Jano Januszewski dvikova teisėjo sprendimu trečiajame raunde buvo nutraukta dėl aiškios Lenkijos atstovo persvaros.

Pirmasis iš lietuvių turnyre į ringą žengęs Giedrius Bačianskas (iki 52 kg) startinėje kovoje 1:4 nusileido vengrui Tamasui Brazovics, o Patrikas Neverauskis (iki 63 kg) 0:5 pralaimėjo Gelai Gagnidzei iš Sakartvelo.

Lietuvos rinktinę Europos čempionate lydėjo treneriai Benita Mackevičiūtė, Stasys Balčiauskas, Miroslav Krepštul ir Piotr Prokofjev. Europos pirmenybėse teisėjauja Anatolijus Kriukovas.

Senojo žemyno moksleivių pirmenybes pradėjo 378 dalyviai – 107 merginos ir 271 vaikinas. Turkijoje vykstančiame čempionate bus išdalinti 29 medalių komplektai – 13 merginų ir 16 vaikinų svorio kategorijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Trys medaliai jaunių Europos čempionate, bet kaip sekėsi lietuvių varžovams?

2024 liepos 05

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusiame Europos…

SKAITYTI

Europos jaunių čempionate – trys Lietuvos boksininkų medaliai

2024 liepos 01

news-1

Baigėsi birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykęs…

SKAITYTI

Gausi Lietuvos jaunių rinktinė pradeda kovas Europos čempionate

2024 birželio 23

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks Europos…

SKAITYTI
Translate »