Lietuvos atstovės pergale pradėjo Silezijos moterų bokso turnyrą

2022 rugsėjo 06

news-art

Rugsėjo 5-11 dienomis Glivicės mieste Lenkijoje vyksta jau 17-asis atvirasis Silezijos moterų bokso turnyras, kuriame dalyvauja ir Lietuvos atstovės.

Europos moterų čempionatui besiruošianti Gabrielė Stonkutė (svorio kategorija iki 81 kg) pirmojoje kovoje teisėjų sprendimu 3:0 nugalėjo patyrusią vengrę Timea Nagy ir ketvirtfinalyje kovos su Kazachstano atstove Gulsaya Erzhan.

Boksininkės iš Kazachstano iššūkį aštuntfinalyje atremti turės ir Austėja Auciūtė (iki 66 kg), susigrumsianti su Madina Nurshayeva.

Sunkiausioje svorio kategorijoje iš lietuvių kovosianti jaunimo grupės atstovė Kamilė Aglinskaitė (virš 81 kg) ketvirtfinalyje susitiks su Vokietijos atstove Sara-Lysiane Glaser.

Jaunimo grupėje Aurėja Adomaitytė (iki 52 kg) burtu keliu pateko į ketvirtfinalį ir jame susigrums su lenke Oliwia Formela. Su Lenkijos atstove kovos ir kita lietuvė – Ana Starovoitova (iki 60 kg) aštuntfinalyje susitiks su Izabela Rozkoszek.

Turnyre Glivicėje daugiau nei 230 sportininkių iš 30 šalių varžose trijose amžiaus grupėse ir 37 svorio kategorijose.

Silezijos moterų bokso turnyras dalyvauja Afganistano, Australijos, Azerbaidžano, Čilės, Kroatijos, Čekijos, Danijos, Suomijos, Prancūzijos, Gambijos, Vokietijos, Ganos, Gvinėjos, Vengrijos, Indijos, Italijos, Kazachstano, Latvijos, Lietuvos, Olandijos, Nigerijos, Norvegijos, Senegalo, Serbijos, Siera Leonės, Švedijos, Šveicarijos, Tuniso, Ukrainos ir šeimininkės Lenkijos atstovės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Kaune prasideda Lietuvos jaunimo bokso čempionatas

2023 vasario 08

news-1

Vasario 8-11 dienomis Kaune, Lietuvos sporto universiteto Centrinių rūmų sporto…

SKAITYTI

Vengrijoje – pasiruošimo stovyklą vainikuojantis Bockų turnyras

2023 vasario 07

news-1

Sausio pabaigoje – vasario pradžioje Tatoje vykusi geriausių šalies boksininkų…

SKAITYTI

LBF sportininkai nedalyvaus čempionatuose, kur varžysis šalys agresorės

2023 sausio 26

news-1

Sausio 25 dieną Kaune vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo…

SKAITYTI