Lietuvos boksininkės pranoko baltaruses

2016 vasario 23

news-art

Minske vykusiame tarptautiniame merginų mače Lietuvos boksininkės sutriuškino šeimininkių baltarusių komandą. Dvi dienas vykusiame tarpvalstybiniame susitikime lietuvės iškovojo visas aštuonias pergales.

Po du kartus savo varžoves įveikė vilnietė Kotryna Gelažnikaitė (svorio kategorija iki 57 kg), pasvalietė Greta Stakauskaitė (iki 60 kg), panevėžietė Rūta Sutkutė (iki 69 kg) ir kretingiškė Gabrielė Diekontaitė (virš 80 kg).

„Mūsų merginoms tai pirmas toks tarpvalstybinis mačas, įgijome neįkainojamos patirties. Tarptautiniai mačai mums labai reikalingi, nes moterų boksas Lietuvoje dar tik žengia pirmuosius žingsnius. Bet perspektyvos džiugina, nes merginos su dideliu entuziazmu ir noru treniruojasi, ryžtingai siekia rezultatų ir seka vyrų pavyzdžiu“, – sako Lietuvos moterų rinktinės treneris Darius Katkevičius. 

Suburta moterų rinktinė artimiausiu metu išvyks į Lenkiją, kur treniruočių stovykloje dalyvaus septynios boksininkės. Kovo 6 d. Ščecine Lietuvos rinktinė susitiks su lenkėmis.

„Lenkės – stiprios, nes šioje šalyje moterų boksas gan populiarus ir kaimynai jau seniau rengia moterų čempionatus. Bet mes tikimės gerai pasirengti treniruočių stovykloje ir priešinsimės bei tikimės pergalių“, – tvirtina D. Katkevičius.

Trenerio skaičiavimais, Lietuvoje bokso treniruotes lanko apie 60 įvairaus amžiaus merginų ir šis skaičius nuolat auga, ypač po to, kai moterų boksas įtrauktas į olimpinių žaidynių programą ir debiutuos šių metų Rio de Žaneiro olimpiadoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Pasaulio jaunimo čempionate kovos 4 lietuvės ir 4 lietuviai

2021 balandžio 10

news-1

Balandžio 12-23 dienomis Lenkijos Kielcų mieste vyks pasaulio jaunimo bokso…

SKAITYTI

LBF Vykdomojo komiteto posėdis

2021 balandžio 03

news-1

Kaune įvyko pirmasis 2021 metais Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo…

SKAITYTI

Atnaujinta Lietuvos bokso federacijos oficiali svetainė

2021 kovo 24

news-1

Nuo šiol visus bokso gerbėjus naujienos apie Lietuvos boksą pasieks…

SKAITYTI