Lietuvos boksininkės susitiko su čekėmis

2017 kovo 16

news-art

Lietuvos boksininkės svečiavosi Čekijoje, kur su šios šalies rinktine susitiko du kartus. Pirmame mače daugiau pergalių iškovojo varžybų šeimininkės, antrame pasiektos lygiosios.

Pirmame mače Plzene vyko šešios kovos. Pirmoje kovoje čekė Denisa Pauerova taškais 2:1 įveikė lietuvę Žydrūnę Staškevičiūtę. Antroje kovoje čekė Lenka Bernardova 2:1 nugalėjo Rugilę Altaravičiūtę ir šeimininkės išsiveržė į priekį 2:0.

Kitose kovose lietuvėms pavyko išlyginti susitikimo rezultatą. Dalia Baldovskaja 3:0 nugalėjo Aleną Navratilovą, o Ana Staravoitova taip pat vieningu teisėjų sprendimu įveikė Kateriną Humlovą ir bendras Lietuvos ir Čekijos susitikimo rezultatas tapo lygus 2:2.

Tačiau paskutinėse dvejose kovose teisėjai pergales skyrė čekėms. Austėja Aučiūtė pralaimėjo Martinai Šmoranzovai, o Rūta Sutkutė turėjo pripažinti Lucie Mlejnkovos pranašumą. Pirmą mačą laimėjo čekės 4:2.Lietuvos moteru rinktine

„Mūsų nuomone, paskutinėse dvikovose A. Aučiūtė ir R. Sutkutė buvo pranašesnės už varžoves, dominavo ringe ir diktavo savo sąlygas ir tai po dvikovų pripažino netgi čekių treneriai. Deja, teisėjai nusprendė kitaip ir pergales skyrė šeimininkėms. Antrame mače tiek A. Aučiūtės, tiek R. Sutkutės varžovės netgi atsisakė kovoti“, – sakė Lietuvos moterų rinktinės treneris Darius Katkevičius.

Antrasis susitikimas vyko po dienos Prahoje. Čekijos sostinėje vyko keturios kovos ir šįkart susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Žydrūnė Staškevičiūtė pralaimėjo Martinai Šmoranzovai, o Rugilė Altaravičiūtė nusileido Petrai Laštovkovai.

Šįkart lietuvėms pavyko išlyginti rezultatą. Dalia Baldovskaja įveikė Kristiną Tekielovą, o Ana Starovoitova nugalėjo Aleną Navratilovą ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Lietuvos moteru rinktine_3„Po dvi pergales Čekijoje iškovojo A. Staroivoitova ir D. Baldovskaja. Šios merginos demonstruoja aukšto lygio boksą. Esu patenkintas ir kitomis rinktinės boksininkėmis. Mus pradeda vertinti ir kitų šalių rinktinės. Turime net kelis kvietimus atvykti į treniruočių stovyklas ir dalyvauti tarpvalstybiniuose susitikimuose. Artimiausias mačas numatytas balandžio pradžioje Gomelyje su Baltarusijos rinktine, jau balandžio viduryje planuojamas mačas svečiuose su Airijos boksininkėmis. Gavome kvietimą ir iš Ukrainos“, – pasakoja D. Katkevičius.

Svarbiausi šiais metais Lietuvos boksininkių laukiantys startai yra Europos moterų taurės varžybos, Europos jaunių ir jaunimo čempionatai bei pasaulio jaunimo čempionatas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

LBF Vykdomasis komitetas svarstė įstojimo į „World Boxing“ galimybes

2024 birželio 19

news-1

Birželio 19 dieną Kaune vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo…

SKAITYTI

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI
Translate »