Lietuvos boksininkės susitiko su čekėmis

2017 kovo 16

news-art

Lietuvos boksininkės svečiavosi Čekijoje, kur su šios šalies rinktine susitiko du kartus. Pirmame mače daugiau pergalių iškovojo varžybų šeimininkės, antrame pasiektos lygiosios.

Pirmame mače Plzene vyko šešios kovos. Pirmoje kovoje čekė Denisa Pauerova taškais 2:1 įveikė lietuvę Žydrūnę Staškevičiūtę. Antroje kovoje čekė Lenka Bernardova 2:1 nugalėjo Rugilę Altaravičiūtę ir šeimininkės išsiveržė į priekį 2:0.

Kitose kovose lietuvėms pavyko išlyginti susitikimo rezultatą. Dalia Baldovskaja 3:0 nugalėjo Aleną Navratilovą, o Ana Staravoitova taip pat vieningu teisėjų sprendimu įveikė Kateriną Humlovą ir bendras Lietuvos ir Čekijos susitikimo rezultatas tapo lygus 2:2.

Tačiau paskutinėse dvejose kovose teisėjai pergales skyrė čekėms. Austėja Aučiūtė pralaimėjo Martinai Šmoranzovai, o Rūta Sutkutė turėjo pripažinti Lucie Mlejnkovos pranašumą. Pirmą mačą laimėjo čekės 4:2.Lietuvos moteru rinktine

„Mūsų nuomone, paskutinėse dvikovose A. Aučiūtė ir R. Sutkutė buvo pranašesnės už varžoves, dominavo ringe ir diktavo savo sąlygas ir tai po dvikovų pripažino netgi čekių treneriai. Deja, teisėjai nusprendė kitaip ir pergales skyrė šeimininkėms. Antrame mače tiek A. Aučiūtės, tiek R. Sutkutės varžovės netgi atsisakė kovoti“, – sakė Lietuvos moterų rinktinės treneris Darius Katkevičius.

Antrasis susitikimas vyko po dienos Prahoje. Čekijos sostinėje vyko keturios kovos ir šįkart susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Žydrūnė Staškevičiūtė pralaimėjo Martinai Šmoranzovai, o Rugilė Altaravičiūtė nusileido Petrai Laštovkovai.

Šįkart lietuvėms pavyko išlyginti rezultatą. Dalia Baldovskaja įveikė Kristiną Tekielovą, o Ana Starovoitova nugalėjo Aleną Navratilovą ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Lietuvos moteru rinktine_3„Po dvi pergales Čekijoje iškovojo A. Staroivoitova ir D. Baldovskaja. Šios merginos demonstruoja aukšto lygio boksą. Esu patenkintas ir kitomis rinktinės boksininkėmis. Mus pradeda vertinti ir kitų šalių rinktinės. Turime net kelis kvietimus atvykti į treniruočių stovyklas ir dalyvauti tarpvalstybiniuose susitikimuose. Artimiausias mačas numatytas balandžio pradžioje Gomelyje su Baltarusijos rinktine, jau balandžio viduryje planuojamas mačas svečiuose su Airijos boksininkėmis. Gavome kvietimą ir iš Ukrainos“, – pasakoja D. Katkevičius.

Svarbiausi šiais metais Lietuvos boksininkių laukiantys startai yra Europos moterų taurės varžybos, Europos jaunių ir jaunimo čempionatai bei pasaulio jaunimo čempionatas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paaiškėjo, kas 2024 m. vadovaus visų amžiaus grupių LBF rinktinėms

2024 vasario 13

news-1

Vasario 10 d. Panevėžyje prieš šalies jaunimo bokso čempionato finalus…

SKAITYTI

Pajėgiame bokso turnyre Bulgarijoje A. Kazakevičius iškovojo bronzą

2024 vasario 12

news-1

Baigėsi vasario 4–11 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykęs itin pajėgus…

SKAITYTI

Panevėžyje išaiškėjo 2024 m. Lietuvos jaunimo bokso rinktinė

2024 vasario 11

news-1

Vasario 7-10 dienomis Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »