Lietuvos ir Suomijos dvikovos poros (papildyta)

2016 gruodžio 01

news-art

Gruodžio 3 dieną pirštines surems Lietuvos ir Suomijos boksininkai. Iš viso Tauragėje vyks aštuonios kovos. Šeštadienį vyksiančias kovas nuo 17:30 val. stebėkite DELFI TV.

„Lietuvos rinktinei atstovaus beveik visi geriausi šalies boksininkai. Sunku pasakyti kas yra susitikimo favoritai. Kai kuriose kovose patirtis – lietuvių pusėje, kitose galbūt pranašumą turi suomiai. Manau, kad bus daug intriguojančių ir sunkiai nuspėjamų kovų. Kovos abiejų šalių čempionai ir prizininkai, todėl žiūrovų laukia daug aukšto lygio bokso dvikovų“, – sako Lietuvos rinktinės treneris Vidas Bružas.

Lietuvos ir Suomijos rinktinių susitikimo poros:

60 kg Edgaras Skurdelis – Justus Paajanen
64 kg Aleksandras Mironovas – Henrik Enroth
69 kg Dainius Jokimaitis – Antti Hietala
75 kg Paulius Petronis – Ilari Kujala
75 kg Kristupas Ivanauskas – Topias Lepo
81 kg Paulius Zujevas – Rafael Ekroos
81 kg Kęstutis Pūkas – Henrik Palosaari
91 kg Tadas Tamašauskas – Lauri Korhonen

Vienas tituluočiausių Lietuvos rinktinės gretose – daugkartinis Lietuvos ir tarptautinio Algirdo Šociko turnyro čempionas, pasaulio ir Europos čempionatų dalyvis Edgaras Skurdelis susitiks su Justu Paajanenu. 19-etis suomis yra vienas perspektyviausių savo šalyje – laimėjo Suomijos jaunimo čempionatą, tapo Šiaurės šalių jaunimo čempionu, o pernai – Suomijos suaugusiųjų čempionato prizininku.

Šių metų Lietuvos čempionas Aleksandras Mironovas kovos su 2013 m. Suomijos vicečempionu ir 2015 m. prizininku bei 2012 m. Šiaurės šalių jaunimo čempionu Henriku Enrothu.

Lietuvos jaunimo vicečempionas Dainius Jokimaitis pirštines surems su vienu iš Suomijos rinktinės lyderių – 2013 m. Europos čempionato dalyviu Antti Hietala, kuris tris kartus tapo Suomijos čempionu ir laimėjo prestižinį „Tammer“ turnyrą Tamperėje. Beje, A. Hietala jau yra viešėjęs Lietuvoje 2014 m. A. Šociko turnyre Kaune. Svorio kategorijoje iki 75 kg tuo metu kovojęs suomis pirmoje kovoje pralaimėjo Tomui Sinkevičiui.ltu_fin3

T. Sinkevičius turėjo kovoti ir susitikime su Suomijos rinktine, tačiau likus porai dienų iki kovos gavo traumą. Jį pakeis Paulius Petronis. 2011 m. A. Šociko turnyro vicečempionas bei 2012 ir 2014 m. Lietuvos čempionas kovos su vienu iš Suomijos rinktinės lyderiu – 2015 m. Suomijos čempionu ir 2016 m. vicečempionu Ilari Kujala. Suomis dalyvavo šių metų Rio de Žaneiro olimpiados atrankos turnyre Turkijoje ir pirmoje kovoje taškais 2:1 įveikė Lietuvos čempioną Tomą Pivoruną. Atrankos turnyre I. Kujala užėmė 5 vietą ir liko be olimpinio kelialapio.

Kitoje kovoje susitiks Lietuvos ir Suomijos čempionatų prizininkai – Kristupas Ivanauskas ir Topias Lepo.

Šių metų Lietuvos čempionas ir A. Šociko turnyro prizininkas Paulius Zujevas pirštines surems su 2016 ir 2015 m. Suomijos čempionato prizininku Rafaeliu Ekroosu.

Dviejų pastarųjų metų Lietuvos vicečempionas ir šių metų A. Šociko turnyro prizininkas Kęstutis Pūkas susitiks su Suomijos čempionato prizininku Henriku Palosaari.

Daugkartinis Lietuvos čempionas, pasaulio ir Europos čempionatų dalyvis Tadas Tamašauskas kovos su Lauri Korhonenu, kurio didžiausias pasiekimas – 2011 m. laimėtas Suomijos jaunimo čempionato sidabras.

Lietuvos ir Suomijos boksininkų dvikova vyks Tauragės laisvalaikio centre „Fortūna“ (Liepų takas 1E). Susitikimo pradžia 17:30 val.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Trys medaliai jaunių Europos čempionate, bet kaip sekėsi lietuvių varžovams?

2024 liepos 05

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusiame Europos…

SKAITYTI

Europos jaunių čempionate – trys Lietuvos boksininkų medaliai

2024 liepos 01

news-1

Baigėsi birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykęs…

SKAITYTI

Gausi Lietuvos jaunių rinktinė pradeda kovas Europos čempionate

2024 birželio 23

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks Europos…

SKAITYTI
Translate »