Lietuvos ir Ukrainos boksininkų mačai – Kaune bei Tauragėje

2022 spalio 13

news-art

Lietuvos bokso federacija (LBF) skatina pažinti ilgametę istoriją šalyje turinčią bokso sporto šaką ir kviečia į Kaune bei Tauragėje vyksiančius bokso mačus tarp Lietuvos ir Ukrainos boksininkų.

Spalio 21 dieną (penktadienį) 19 val. Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ vyks „United Punch“ bokso mačas: Lietuva ir Ukraina“ turnyro mecenatų „Old Town Barbers“ taurei laimėti.

Planuojama, kad visuomenei atvirame bokso mače įvyks 10 kovų, kuriose varžysis Ukrainos ir Lietuvos nacionalinių rinktinių nariai. Renginį „Akropolyje“ ves Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo balsas Andrius Žiurauskas, o muzikinę atmosferą kurs grupės „Flying Saucer Gang“ reperis Remis Retro.

„Tokie renginiai yra būtini norint plėsti boksu besidominčių žmonių ratą Kauno mieste ir apylinkėse. Šiemet šis renginys turi ir simbolinę reikšmę, nes vienoje ringo pusėje kovos Ukrainos atstovai – valstybės, kurią ir toliau siaubia šalis agresorė“, – teigė turnyro organizatorius Egidijus Rutkauskas.

Identišką kovų skaičių galės išvysti ir spalio 23 dieną (sekmadienį) 18 val. „Bastilijos“ sporto komplekse Tauragėje vyksiančio bokso turnyro lankytojai.

Tarpvalstybiniame bokso turnyre „2022 European Boxing League Match: Lithuania – Ukraine“ žiūrovus džiugins ne tik stipriausių lietuvių ir ukrainiečių boksininkų kovos, bet ir užburiantys Kauno „Žalgirio“ šokėjų bei šokių muzikos didžėjaus „DJ Barakuda“ pasirodymai.

Bokso mačuose Kaune ir Tauragėje Lietuvai atstovaus stipriausias šalyje sunkiasvorių boksininkų desantas – Jonas Jazevičius (svorio kategorija virš 92 kg), Algirdas Baniulis (virš 92 kg), Darius Vaišnorovičius (iki 92 kg), Simonas Urbonavičius (iki 92 kg) ir Robertas Liorančas (iki 80 kg).

Turnyruose taip pat kovos Aleksandras Trofimčiukas (iki 75 kg), Arvydas Dainys (iki 75 kg), Vytautas Balsys (iki 75 kg), Nedas Gudomskas (iki 67 kg), Laimonas Raibikis (iki 67 kg), Andrėjus Lavrenovas (iki 63,5 kg) ir Modestas Žmuidina (iki 63,5 kg).

„Siekiame populiarinti bokso sporto šaką ne tik mūsų regione, bet ir visoje Lietuvoje. Su turima organizavimo patirtimi norime išreikšti paramą Ukrainos tautai ir sportininkams bei sukurti šventę miesto bokso fanatams“, – kalbėjo Tauragės mačo iniciatorius Eduardas Kutujevas.

Pagrindinis renginių Kaune ir Tauragėje rėmėjas – Lietuvos bokso federacija. Norintieji varžybų transliaciją gyvai galės matyti socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Lietuvos bokso federacija“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Trys medaliai jaunių Europos čempionate, bet kaip sekėsi lietuvių varžovams?

2024 liepos 05

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusiame Europos…

SKAITYTI

Europos jaunių čempionate – trys Lietuvos boksininkų medaliai

2024 liepos 01

news-1

Baigėsi birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykęs…

SKAITYTI

Gausi Lietuvos jaunių rinktinė pradeda kovas Europos čempionate

2024 birželio 23

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks Europos…

SKAITYTI
Translate »