Lietuvos jaunimo bokso rinktinė pradeda žygį Europos čempionate

2024 balandžio 04

news-art

Porečo mieste Kroatijoje prasideda balandžio 4–14 dienomis vyksiantis Europos jaunimo bokso čempionatas, kuriame dalyvaus keturiolika Lietuvos sportininkų.

Balandžio 4 d. (ketvirtadienį) pirmasis į ringą lips Armandas Kregždė (svorio kategorija iki 60 kg), kuris šešioliktfinalio etape susitiks su albanu Hekuri Bujaru.

Ketvirtadienį kovos dar du lietuviai – Erikas Bogdanas (iki 67 kg) šešioliktfinalyje boksuosis su anglu Aaronu Natu Iqbalu-Fletchmanu, o Vladimiras Abramovas (iki 71 kg) pirštines šešioliktfinalyje surems su turku Alperenu Yilmazu.

Milda Altaravičiūtė (iki 48 kg) pasirodymą Europos čempionate pradės balandžio 6 d. (šeštadienį), kai aštuntfinalyje susitiks su vengre Roxana Melissza Talpas.

Balandžio 6 d. aštuntfinalyje startuos Beatričė Savickaitė (iki 60 kg), kovosianti su graike Danai Zenounllari.

Balandžio 7 d. (sekmadienį) į kovą šešioliktfinalyje stos Mantas Augys (iki 57 kg), susirungsiantis su boksininku iš Kosovo Lumturimu Xhoxhajumi, o Martinas Moisejenko (iki 80 kg) balandžio 7 d. aštuntfinalyje varžysis prieš Juodkalnijos boksininką Filipą Klepo.

Aštuntfinalyje, vyksiančiame balandžio 8 d. (pirmadienį), kovos Dovydas Vasiliauskas (iki 75 kg), išmėginsiantis čeko Milano Mrazeko jėgas.

Nojus Stanišauskas (iki 54 kg) balandžio 9 d. (antradienį) aštuntfinalyje susitiks su Izraelio boksininku Iuriu Lapchevskiu, o Renatas Krepštulis (iki 63,5 kg) tą pačią dieną aštuntfinalyje boksuosis su puikiai pažįstamu varžovu iš Latvijos Emmanuilsu Sidorenko.

Balandžio 9 d. Gustė Gataveckaitė (iki 66 kg) ketvirtfinalyje kovos su ukrainiete Anhelina Nekrasova.

Balandžio 10 d. (trečiadienį) Senojo žemyno pirmenybes pradės sunkiausios vyrų svorio kategorijos atstovas Sebastianas Truchanovičius (virš 92 kg), kuris ketvirtfinalyje varžysis su kroatu Viktoru Sejdičiumi.

Sėkmingi burtai Lietuvai lėmė net du užtikrintus bronzos medalius. Vesta Prapuolenytė (iki 81 kg) pateko į pusfinalį ir jame balandžio 12 d. (penktadienį) susitiks su bulgare Aleyna Nedzhmi Mehmeda, o Kamilė Balukevičiūtė (virš 81 kg) balandžio 12 d. pusfinalyje boksuosis su ukrainiete Karyna Zverieva.

Komandai Kroatijoje vadovaus vyriausiasis rinktinės treneris Miroslavas Krepštulis, o jam talkins treneriai Jurijus Kušlevičius, Raimundas Plūkas, Gražvydas Šalkauskas ir Virgilijus Stapulionis.

Senojo žemyno jaunimo pirmenybėse taip pat dirbs tarptautinės kategorijos teisėjas Rytis Vasiliauskas.

Europos jaunimo bokso čempionate Kroatijoje iš viso startuos 330 boksininkų – 220 vaikinų ir 110 merginų. Senojo žemyno pirmenybėse iš viso numatytos 305 sportininkų dvikovos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI
Translate »