Lietuvos jaunimo čempionate dominavo kauniečiai ir pasvalietės

2021 gegužės 24

Panevėžio „Aukštaitijos“ sporto komplekse keturias dienas vyko kovos dėl Lietuvos jaunimo čempionato medalių. Merginų varžybose buvo kovojama devyniose, vaikinų – dešimtyje svorio kategorijų. Iš viso Lietuvos čempionate varžėsi 92 dalyviai – 74 boksininkai ir 18 boksininkių.

Bendroje komandinėje įskaitoje daugiausia aukso medalių iškovojo Kauno ir Pasvalio atstovai, jie laimėjo po 4 aukso medalius. Trys auksiniai – Marijampolės komandos sąskaitoje.

Merginų varžybose tris čempionių titulus iškovojo Pasvalio boksininkės, du Marijampolės, po vieną – Vilniaus, Kauno, Kėdainių ir Kalvarijų atstovės.

Lietuvos čempionių vardus užtikrintai laimėjo balandžio mėnesį pasaulio jaunimo čempionate dalyvavusios Dija Bajelytė (svorio kategorija iki 51 kg), Viltė Savickaitė (iki 57 kg) ir Saulė Kardokaitė (iki 64 kg). Visi pasaulio jaunimo čempionate kovoję Lietuvos vaikinai jau perėjo į suaugusiųjų amžiaus grupę.

Lietuvos jaunimo čempionato vaikinų komandinėje rikiuotėje niekas neprilygo Kauno boksininkams, jie iškovojo 3 aukso medalius. Po vieną laimėjo Pasvalio, Marijampolės, Tauragės, Telšių, Jonavos, Kalvarijų ir Naujosios Akmenės atstovai.

Po šalies pirmenybių bus formuojama Lietuvos jaunimo rinktinė, kuri dalyvaus rugsėjo mėnesį Juodkalnijoje vyksiančiame Europos jaunimo čempionate.

Finalų rezultatai ir prizininkų sąrašas:

Po žinios apie A. Starovoitovos sprendimą LBF socialinis tinklas sulaukė atakos

2024 balandžio 26

Balandžio 24 d. Lietuvos bokso federacija savo socialinio tinklo „Facebook“…

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…