Lietuvos jaunimo čempionate dominavo kauniečiai

2022 vasario 28

Panevėžyje vasario 23-26 dienomis vyko Lietuvos jaunimo čempionatas. Aukštaitijos sostinėje pirštines surėmė 107 čempionato dalyviai. Vaikinų varžybose buvo kovojama 12 svorio kategorijų, merginų varžybose išdalinti 7 medalių komplektai.

Vaikinų varžybose daugiausia aukso medalių iškovojo kauniečiai. Lietuvos čempionais tapo keturi laikinosios sostinės atstovai. Du aukso medalius laimėjo vilniečiai, po vieną – Pasvalio, Kėdainių, Telšių, Marijampolės, Jonavos ir Tauragės atstovai.

Čempionato puošmena tapo svorio kategorijos iki 63,5 kg finalas. Jame 2020 m. Europos jaunių čempionato prizininkas kaunietis Simonas Zelenekas po atkaklios kovos taškais 4:1 įveikė panevėžietį Edgarą Trotenskį.

„Lietuvos čempionais tapę boksininkai užsitikrino vietas kovo 15-20 d. Vilniuje vyksiančiame tarptautiniame olimpinio čempiono Dano Pozniako turnyre. Iš viso planuojame, kad turnyre dalyvaus apie 20 lietuvių. Galutinė komandos sudėtis paaiškės po kovo 7-15 d. Druskininkuose olimpiniame sporto centre vykstančios treniruočių stovyklos. Jose dalyvaus ir Latvijos bei Estijos rinktinės, tai turėsime galimybę rengti ir sparingo kovas. Pozniako turnyras boksininkams bus svarbus ir tuo, kad po jo spręsime, kurie boksininkai atstovaus Lietuvai Europos jaunimo čempionate, vyksiančiame balandžio 10-22 d. Bulgarijoje. Planuojame, kad į Europos pirmenybes vyks apie 6-7 vaikinai ir merginos“, – sako Lietuvos jaunimo vaikinų rinktinės treneris Vidas Bičiulaitis.

Lietuvos jaunimo čempionate merginų varžybose visus septynis aukso medalius iškovojo skirtingų miestų atstovės. Ant aukščiausios nugalėtojų pakylos kopė Kauno, Klaipėdos, Tauragės, Jonavos, Biržų, Pasvalio ir Panevėžio rajono boksininkės.

Čempionato finalų rezultatai ir prizininkai

Po žinios apie A. Starovoitovos sprendimą LBF socialinis tinklas sulaukė atakos

2024 balandžio 26

Balandžio 24 d. Lietuvos bokso federacija savo socialinio tinklo „Facebook“…

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…