Lietuvos jaunių bokso rinktinė pradeda pasirodymą Europos čempionate Italijoje

2022 rugsėjo 27

news-art

Rugsėjo 27 – spalio 4 dienomis Montesilvano mieste Italijoje vyks Europos jaunių bokso čempionatas, kuriame Lietuvai atstovaus 7 vaikinų ir 5 merginų rinktinė.

Burtai lėmė, kad Matas Grigorianas (svorio kategorija iki 50 kg) savo pasirodymu atidarys Europos čempionatą. Antradienį (rugsėjo 27 d.) lietuvis šešioliktfinalyje susitiks su Anglijos atstovu Callumu Joshua Jarvisu.

Antradienį kovos ir Renatas Krepštulis (iki 60 kg), taip pat bandysiantis perlipti šešioliktfinalio barjerą. Būsimas lietuvio varžovas – anglas Zaianas Mohammedas Sadiqas.

Šešioliktfinalyje rungsis Šanderis Aleksandravičius (iki 63 kg), antradienį susitiksiantis su graiku Emmanouilu Fotiadisu.

Į ringą antradienį taip pat lips Dovydas Vasiliauskas (iki 66 kg), kuris šešioliktfinalio etape bandys atlaikyti vengro Szebasztiano Budai iššūkį.

Antradienį bilietą į ketvirtfinalį iškovoti bandys Kevinas Adamonis (iki 75 kg), kuris aštuntfinalyje susitiks su Albanijos atstovu Kociu Amaru.

Sunkiausioje vaikinų svorio kategorijoje kovosiantis Kajus Klenauskas (virš 80 kg) antradienį vyksiančiame aštuntfinalyje išbandys savo jėgas prieš Moldovos sportininką Grigorį Chireacovą.

Tuo metu Armandas Kregždė (iki 54 kg) burtu keliu pateko į aštuntfinalį ir jame ketvirtadienį (rugsėjo 29 d.) susitiks su kovotoju iš Azerbaidžano Mahamaddali Ashiraliyevu.

Merginų kategorijoje anksčiausiai startuos Gabrielė Sinickaitė (iki 57 kg) – trečiadienį (rugsėjo 28 d.) lietuvė aštuntfinalyje susitiks su dane Nadja Munkholm.

Jau turnyrui įsibėgėjus, penktadienį (rugsėjo 30 d.), Silvija Karaveckaitė (iki 54 kg) ketvirtfinalyje kovos su aire Niamha Keogh.

Beatričė Savickaitė (iki 60 kg) penktadienį ketvirtfinalyje susitiks su Kroatijos boksininke Dorotea Vencl. Tuo metu Gustė Gataveckaitė (iki 66 kg) burtu keliu pateko į ketvirtfinalį ir jame penktadienį kovos su ukrainiete Maryna Shevchenko.

Vėliausiai turnyrą pradėsianti Vesta Austinaitė (iki 75 kg) sekmadienį (spalio 2 d.) pusfinalyje susitiks su Ukrainos sportininke Anastasia Taran.

Lietuvos jaunių rinktinei Italijoje vadovaus vyriausiasis treneris Marius Narkevičius. Jam talkins treneriai Stasys Balčiauskas, Eugenijus Vaitkus, Ramūnas Kulbis, Gražvydas Šalkauskas ir Miroslavas Krepštulis.

Europos jaunių čempionate teisėjaus kaunietis Vytas Gurskas.

2006 ir 2007 metais gimę sportininkai Europos jaunių čempionate varžysis 13-oje vaikinų bei 13-oje merginų svorio kategorijų. Iš viso Senojo žemyno pirmenybėse dalyvaus 353 boksininkai – 234 vaikinai ir 119 merginų.

Be lietuvių ir šeimininkų italų Europos jaunių čempionate taip pat dalyvaus sportininkai iš Albanijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Bosnijos ir Hercegovinos, Bulgarijos, Kroatijos, Čekijos, Danijos, Anglijos, Estijos, Suomijos, Prancūzijos, Sakartvelo, Vokietijos, Graikijos, Vengrijos, Airijos, Izraelio, Kosovo, Latvijos, Moldovos, Lenkijos, Rumunijos, Škotijos, Serbijos, Slovėnijos, Ispanijos, Šveicarijos, Turkijos ir Ukrainos.

Praėjusiais metais Sakartvelo sostinėje Tbilisyje vykusiame Europos jaunių bokso čempionate lietuviai liko be medalių – keturi iš keturiolikos rinktinės narių buvo per žingsnį nuo apdovanojimų ir užėmė penktąsias vietas.

Varžybų transliaciją galite stebėti YouTube kanale European Boxing Confederation: https://www.youtube.com/c/EubcboxingOrg/featured

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Trys medaliai jaunių Europos čempionate, bet kaip sekėsi lietuvių varžovams?

2024 liepos 05

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusiame Europos…

SKAITYTI

Europos jaunių čempionate – trys Lietuvos boksininkų medaliai

2024 liepos 01

news-1

Baigėsi birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykęs…

SKAITYTI

Gausi Lietuvos jaunių rinktinė pradeda kovas Europos čempionate

2024 birželio 23

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks Europos…

SKAITYTI
Translate »