Lietuvos jaunių čempionate dominavo kauniečiai

2017 balandžio 16

Balandžio 12-15 dienomis Kauno rajone, Garliavoje vyko Lietuvos jaunių bokso čempionatas, kuriame dėl medalių kovojo 15-16 metų vaikinai ir merginos. Iš viso šalies čempionate dalyvavo net 161 boksininkai ir boksininkės. 138 vaikinai kovojo 14-oje svorio kategorijų, 23 merginos varžėsi 6-iose svorio kategorijose.

Jeigu iš Lietuvos jaunių čempionato dalyvių skambių pergalių tarptautinėse arenose tikimės ateityje, šalia ringo Garliavoje galėjome išvysti dabar treneriais dirbančius tituluotus šalies boksininkus.PL4_3660

Panevėžiečiai klausė Europos čempiono ir pasaulio vicečempiono Vitalijaus Karpačiausko nurodymų, jaunuosius kauniečius į pergales vedė pasaulio čempionato prizininkas Vidas Bičiulaitis.

Būtent kauniečiai dominavo vaikinų varžybose, jie iškovojo net 7 aukso medalius iš 14-os. Dar penki laikinosios sostinės atstovai laimėjo sidabro medalius. Vienas aukso apdovanojimas liko Kauno rajone.

PL4_3959

Kitų miestų atstovai sugebėjo iškovoti po vieną aukščiausios prabos apdovanojimą. Jeigu sostinės Vilniaus toks rezultatas tikrai neturėtų tenkinti, nustebino čempionų titulus laimėję mažesni miestai – Naujoji Akmenė, Visaginas, Telšiai, po vieną aukso medalį taip pat iškovojo bokso tradicijomis garsėjantys Marijampolė ir Kėdainiai.

Įdomus faktas, kad Lietuvos jaunių čempionais tapo broliai Matas ir Vitas Karosai. Kauniečiai broliai triumfavo svorio kategorijose iki 57 ir 60 kg. Medalius laimėjo ir broliai Baravykai iš Marijampolės. Deimantas tapo čempionu, o Donatas – vicečempionu.

Seserų duetas Marijampolei atstovavo ir merginų varžybose. Seserys Ugnė ir Karolina Vasiliauskaitės tapo čempionėmis savo svorio kategorijose ir šios pergalės lėmė Suvalkijos sostinės boksininkių pergalę čempionato komandinėje įskaitoje. Dar vieną aukso apdovanojimą Suvalkijai pelnė Dovilė Ališauskaitė iš Kalvarijos.

Užtikrintą pergalę Lietuvos čempionate iškovojo praėjusių metų Europos jaunių čempionato prizininkė Gabrielė Diekontaitė iš Kretingos. Į pajūrį keliauja ir dar vienas aukso medalis – Tomai Sireikaitei iš Palangos. Ant aukščiausios pakylos lipo ir sostinės atstovė Saulė Stalgytė.

Lietuvos jaunių rinktinių laukia intensyvūs 2017 metai.

PL4_4107

Vido Bičiulaičio treniruojama vaikinų rinktinė birželio mėnesį Kaune kovos tarptautiniame Ričardo Tamulio turnyre, liepą dalyvaus X-ose Baltijos jūros šalių jaunių sporto žaidynėse Breste (Baltarusija), o rugsėjį jaunių laukia svarbiausias šių metų startas – Europos čempionatas Albenoje (Bulgarija).

Dariaus Katkevičiaus treniruojama Lietuvos merginų rinktinė Europos jaunių ir jaunimo čempionate jėgas išmėgins jau gegužės mėnesį.

Jaunimo čempionate Garliavoje, Lietuvos bokso federacija pasveikino 60-ies metų jubiliejų finalų dieną šventusį Marijampolės SC „Sūduva“ trenerį Viktorą Grinevičių.PL4_4020

Už bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant Lietuvos čempionatą, padėka įteikta ir Kauno rajono sporto mokyklos direktoriui Artūrui Pūrui.

Vaikinų finalai:

Svorio kategorija iki 44 kg: Ignas Tamulis (Kėdainiai) – Simonas Liesinas (Šiauliai) 5:0

Svorio kategorija iki 46 kg: Airidas Staniūnas (Kaunas) – Kristupas Tunyla (Kaunas) RSC R1

Svorio kategorija iki 48 kg: Deimantas Baravykas (Marijampolė) – Domas Valentinavičius (Panevėžys) 4:1

Svorio kategorija iki 50 kg: Aidas Savčenko (Telšiai) – Aurimas Palšys (Marijampolė) 3:0

Svorio kategorija iki 52 kg: Linas Lukoševičius (Kauno r.) – Benas Svirnelis (Kretinga) 5:0

Svorio kategorija iki 54 kg: Nojus Kanapinskas (Kaunas) – Vygandas Kuzminskas (Panevėžys) 4:1

Svorio kategorija iki 57 kg: Matas Karosas (Kaunas) – Erikas Laurikietis (Kaunas) 5:0

Svorio kategorija iki 60 kg: Vitas Karosas (Kaunas) – Donatas Baravykas (Marijampolė) 3:2

Svorio kategorija iki 63 kg: Roman Kudriavec (Kaunas) – Deividas Luzanovas (Pasvalys) 5:0

Svorio kategorija iki 66 kg: Gelmius Adomkevičius (Kaunas) – Arminas Geležiūnas (Kaunas) RSC R2

Svorio kategorija iki 70 kg: Aleksandr Trofimčiuk (Visaginas) – Aras Dudėnas (Pasvalys) 3:2

Svorio kategorija iki 75 kg: Nerijus Mekšriūnas (Kaunas) – Lukas Kamnevas (Kaunas) 5:0

Svorio kategorija iki 80 kg: Linas Kvedaras (Naujoji Akmenė) – Mantas Kazlauskas (Kaunas) RSC R1

Svorio kategorija virš 80 kg: Edvin Ostapenk (Vilnius) – Gytis Pranskūnas (Panevėžys) RSC R3

Merginų finalai:

Svorio kategorija iki 46 kg: Dovilė Ališkauskaitė (Kalvarija) – Neringa Rimkutė (Palanga) WO

Svorio kategorija iki 54 kg: Ugnė Vasiliauskaitė (Marijampolė) – Margarita Lukoitytė (Vilnius) 5:0

Svorio kategorija iki 57 kg: Saulė Stalgytė (Vilnius) – Dominyka Mickutė (Pasvalys) 5:0

Svorio kategorija iki 60 kg: Toma Sireikaitė (Palanga) – Kamilė Zubrickaitė (Kalvarija) ABD R1

Svorio kategorija iki 66 kg: Karolina Vasiliauskaitė (Marijampolė) – Gerda Renertaitė (Pasvalys) RSC R1

Svorio kategorija virš 80 kg: Gabrielė Diekontaitė (Kretinga) – Greta Lozoraitytė (Šilutė) RSC R1

Finalų rezultatai ir čempionato prizininkai

Alfredo Pliadžio nuotraukos

Po žinios apie A. Starovoitovos sprendimą LBF socialinis tinklas sulaukė atakos

2024 balandžio 26

Balandžio 24 d. Lietuvos bokso federacija savo socialinio tinklo „Facebook“…

Su ruse kovoti atsisakiusi A. Starovoitova pasidabino Europos čempionato bronzos medaliu

2024 balandžio 24

Ana Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykstančiame Europos bokso čempionate pateko…

Į kovą dėl Europos čempionato medalių stoja septyni Lietuvos boksininkai

2024 balandžio 18

Balandžio 18–28 dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyks Europos bokso čempionatas,…