Lietuvos jaunučių bokso pirmenybių finale čempionų titulus gins keturi kovotojai

2014 gegužės 02

news-art

Parengė Saulius Bagdonas 20:22 2014/05/02

Marijampolės sporto centre „Sūduva“ (Sporto g. 1) tęsiasi Lietuvos jaunučių (13–14 metų) bokso čempionatas, kuriame penktadienį paaiškėjo kas pateko į finalą ir kausis dėl aukso medalių.




 

Čempionų titulus gins Faustas Galdikas, Nojus Kolosovas, Rokas Avižonis ir Domantas Prišmantas.

Finalinės kovos šeštadienį prasidės 11.00 val.

Pusfinalio rezultatai:

Svorio kategorija iki 35.5 kg

Airidas Pečkys (Marijampolė) – Povilas Rukas (Pasvalys) WP 2:1
Jonas Janavičius (Jonava) – Rokas Čereška (Kuršėnai) WP 2:1

Svorio kategorija iki 37 kg

Evaldas Strelčiūnas (Pasvalys) – Nerijus Vaičekauskas (Kretinga) WP 3:0

Svorio kategorija iki 38.5 kg

Aurimas Palšys (Marijampolė) – Algimantas Baipšys (Šilutė) WP 3:0
Nojus Kanapinskas (Kaunas) – Mantas Gricius (Kuršėnai) WP 2:1

Svorio kategorija iki 40 kg

Donatas Baravykas (Marijampolė) – Domas Valickas (Panevėžys) WP 3:0
Mantas Zubka (Panevėžys) – Justas Taraškevičius (Vilnius) WP 2:1

Svorio kategorija iki 41.5 kg

Elder Gasimov (Vilnius) – Erikas Knyza (Marijampolė) WP 3:0
Nojus Eišmonas (Jonava) – Karolis Karpičius (Kaunas) WP 2:1

Svorio kategorija iki 43 kg

Faustas Galdikas (Kuršėnai) – Dovydas Šalkauskas (Radviliškis) WP 3:0
Deividas Bogdanavičius (Panevėžys) – Danil Visockij (Vilnius) TKO R1

Svorio kategorija iki 44.5 kg

Modestas Belozorovas (Kuršėnai) – Karolis Jucius (Šilutė) TKO R1

Svorio kategorija iki 46 kg

Nojus Kolosovas (Jonava) – Lukas Lipnickas (Kaunas) WP 3:0

Svorio kategorija iki 48 kg

Rokas Avižonis (Panevėžys) – Deividas Radzevičius (Kėdainiai) TKO R1
Deividas Luzanovas (Pasvalys) – Vilmantas Sirius (Telšiai) WP 3:0

Svorio kategorija iki 50 kg

Rimvydas Saikevičius (Kalvarija) – Ignas Volkovskis (Panevėžys) WP 3:0
Žygimantas Kalinauskas (Jonava) – Aleksandras Necelis (Naujoji Akmenė) WP 3:0

Svorio kategorija iki 52 kg

Aras Dudėnas (Pasvalys) – Erikas Gobys (Kaunas) WP 3:0
Diminik Jancukovič (Vilnius) – Deividas Jurgutis (Kretinga) WP 3:0

Svorio kategorija iki 54 kg

Armandas Miežutavičius (Naujoji Akmenė) – Karolis Stasiūnas (Vilnius) WP 3:0
Arminas Drulys (Radviliškis) – Andrejus Lavrenovas (Panevėžys) WP 3:0

Svorio kategorija iki 56 kg

Aleksas Liutvinas (Kaunas) – Mindaugas Steponaitis (Pasvalys) WP 2:1

Svorio kategorija iki 59 kg

Einanas Vancevičius (Kėdainiai) – Lukas Rockinas (Kaunas) TKO R2
Domantas Prišmantas (Panevėžys) – Lukas Kamnevas (Kaunas) WP 3:0

Svorio kategorija iki 72 kg

Rokas Paluckas (Kaunas) – Martynas Sajeta (Vilnius) TKO R2
Donas Spučys (Kretinga) – Vidmantas Budrikas (Šilutė) TKO R1

Finalo poros:

Svorio kategorija iki 35.5 kg

Airidas Pečkys (Marijampolė) – Jonas Janavičius (Jonava)

Svorio kategorija iki 37 kg

Benas Svirnelis (Kretinga) – Evaldas Strelčiūnas (Panevėžys)

Svorio kategorija iki 38.5 kg

Aurimas Palšys (Marijampolė) – Nojus Kanapinskas (Kaunas)

Svorio kategorija iki 40 kg

Donatas Baravykas (Marijampolė) – Mantas Zubka (Panevėžys)

Svorio kategorija iki 41.5 kg

Elder Gasimov (Vilnius) – Nojus Eišmonas (Jonava)

Svorio kategorija iki 43 kg

Faustas Galdikas (Kuršėnai) – Deividas Bogdanavičius (Panevėžys)

Svorio kategorija iki 44.5 kg

Edas Geraitis (Vilnius) – Modestas Belozorovas (Kuršėnai)

Svorio kategorija iki 46 kg

Aurimas Koroliovas (Šilutė) – Nojus Kolosovas (Jonava)

Svorio kategorija iki 48 kg

Rokas Avižonis (Panevėžys)– Deividas Luzanovas (Pasvalys)

Svorio kategorija iki 50 kg

Rimvydas Saikevičius (Kalvarija) – Žygimantas Kalinauskas (Jonava)

Svorio kategorija iki 52 kg

Aras Dudėnas (Pasvalys) – Diminikas Jancukovičius (Vilnius)

Svorio kategorija iki 54 kg

Armandas Miežutavičius (Naujoji Akmenė) – Arminas Drulys (Radviliškis)

Svorio kategorija iki 56 kg

Aleksas Liutvinas (Kaunas) – Valentinas Zinevičius (Vilnius)

Svorio kategorija iki 59 kg

Einanas Vancevičius (Kėdainiai) – Domantas Prišmantas (Panevėžys)

Svorio kategorija iki 72 kg

Rokas Paluckas (Kaunas) – Donas Spučys (Kretinga)

Svorio kategorija iki 77 kg

Rokas Mikalauskas (Kaunas) – Vidmantas Muraška (Šilutė)

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Pasaulio jaunimo čempionate kovos 4 lietuvės ir 4 lietuviai

2021 balandžio 10

news-1

Balandžio 12-23 dienomis Lenkijos Kielcų mieste vyks pasaulio jaunimo bokso…

SKAITYTI

LBF Vykdomojo komiteto posėdis

2021 balandžio 03

news-1

Kaune įvyko pirmasis 2021 metais Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo…

SKAITYTI

Atnaujinta Lietuvos bokso federacijos oficiali svetainė

2021 kovo 24

news-1

Nuo šiol visus bokso gerbėjus naujienos apie Lietuvos boksą pasieks…

SKAITYTI