Lietuvos moterų bokso rinktinė dalyvaus tarptautiniame turnyre Rygoje

2023 kovo 10

news-art

Kovo 10-12 dienomis Rygoje (Latvija) vyksta tarptautinis moterų bokso turnyras „Riga Ladies Boxing Cup“, kuriame dalyvauja net 15 Lietuvos boksininkių.

Tai vienas iš nedaugelio Baltijos šalyse vykstančių moterų bokso turnyrų, kuriame nedalyvauja šalių agresorių – Rusijos ir Baltarusijos – atstovės.

Pirmąją turnyro dieną – kovo 10-ąją (penktadienį) – į ringą lips aštuonios Lietuvos boksininkės. Jaunių grupės svorio kategorijoje iki 52 kg Enrika Miknevičiūtė ketvirtfinalyje susitiks su aire Alana Obrien.

Jaunių grupės svorio kategorijoje iki 57 kg Jovita Pudzmytė penktadienį vyksiančiame ketvirtfinalyje kovos su švede Lilli Arman.

Jaunimo grupės pusfinaliuose penktadienį jėgas išbandys trys lietuvės. Solveiga Kasiulytė (svorio kategorija iki 54 kg) kovos su aire Esthera Lambe, Gabrielė Sinickaitė (iki 57 kg) susitiks su čeke Krystyna Cajanova, o Beatričė Savickaitė (iki 60 kg) rungsis su ukrainiete Tetiana Vynohradova.

Jaunių grupės pusfinaliuose kovo 11-ąją (šeštadienį) varžysis dar bent trys lietuvės. Milda Altaravičiūtė (iki 48 kg) susitiks su ukrainiete Sofia Liahotska, Luka Vitkutė (iki 63 kg) lips į ringą kovai su lenke Yelizavieta Sytnyka, o Jelizaveta Jakimova (iki 57 kg) kovos su J. Pudzmytės ir L. Arman poros nugalėtoja.

Kovo 12 d. (sekmadienį) jaunių grupės svorio kategorijos iki 70 kg finale su itale Alice Fanelli kovos Gustė Gataveckaitė.

Taip pat sekmadienį jaunimo grupės finale dėl aukso medalio su Airijos boksininke Katie Okeffe rungsis lietuvė Silvija Karaveckaitė (iki 52 kg).

Elito grupėje varžysis net 5 lietuvės. Beata Galdikaitė (iki 63 kg) ketvirtfinalyje penktadienį susitiks su portugale Miriam Rautenberg, Austėja Aučiūtė (iki 66 kg) pusfinalyje kovos su latve Beatrise Rozentale, o Iveta Lešinskytė (iki 81 kg) pusfinalyje rungsis su čeke Monika Langerova.

Burtai lėmė, kad dvi lietuvės – Ana Starovoitova (iki 60 kg) ir Saulė Kardokaitė (iki 63 kg) – pateko tiesiai į pusfinalius, tad savo kovas turnyre pradės šeštadienį, o jų varžovės paaiškės po penktadienio susitikimų.

Su boksininkėmis į Rygą išvyko vyriausiasis rinktinės treneris Stasys Balčiauskas ir jam talkinantys treneriai Gražvydas Šalkauskas bei Vincas Murauskas.

Turnyre iš viso dalyvauja 90 boksininkių, kurios kovoja 4 grupėse – jaunučių, jaunių, jaunimo ir elito (suaugusiųjų). Per tris dienas planuojama įvykdyti 64 kovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI

LBF ir NGUsports kviečia dalyvauti jaunųjų talentų paieškos ir pripažinimo programoje „Never give up“

2024 gegužės 17

news-1

NGUsports komanda kartu su Lietuvos bokso federacija kviečia jaunuosius boksininkus…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai patirties sėmėsi tarptautiniuose mačuose Lenkijoje

2024 gegužės 13

news-1

Praėjusį šeštadienį (gegužės 10 d.) Dobčičo mieste Lenkijoje vyko tarptautinis…

SKAITYTI
Translate »