Lietuvos rinktinė pradeda 2022 m. varžybų sezoną

2022 sausio 20

news-art

2022 metais Lietuvos vyrų rinktinės laukia labai intensyvus sezonas: tarptautiniai turnyrai, tarpvalstybiniai susitikimai ir svarbiausias šių metų startas – Europos vyrų čempionatas.

Pirmoji šiais metais treniruočių stovykla buvo surengta sausio 8-18 d. Kaune, kur kartu su Lietuvos boksininkais, treniravosi ir Vokietijos, Suomijos bei Estijos rinktinės. Vyko ir varžybiniai sparingai, kuriuose dalyvavo ir į Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatų sąrašą įtrauktas, kovai dėl profesionalų pasaulio čempiono diržo besiruošiantis Eimantas Stanionis.

Po treniruočių stovyklos paaiškėjo Lietuvos vyrų rinktinės sudėtis, kuri dalyvaus sausio 21-23 d. Suomijos mieste Tamperėje jau 41 kartą vyksiančiame „Tammer“ turnyre. Ketvirtadienį į Suomiją išvyko septyni Lietuvos boksininkai: Laimonas Raibikis (svorio kategorija iki 67 kg), Aleksandras Trofimčiukas (75 kg), Robertas Liorančas (80 kg), Narūnas Grebnevas (86 kg), Aras Dudėnas (86 kg), Jonas Jazevičius (+ 92 kg) ir Algirdas Baniulis (+ 92 kg).

„Lietuvos rinktinėms šiais metais svarbiausi startai – kovo mėnesį Kroatijoje vyksiantis Europos jaunimo U22 čempionatas ir gegužę Armėnijoje vyksiantis Europos suaugusiųjų čempionatas. Prieš juos turėsime intensyvų pasirengimo sezoną ir dalyvausime didžiausiuose tarptautiniuose turnyruose, kur išbandysime jėgas su pajėgiais varžovais, – apie šių metų planus pasakoja Lietuvos vyrų rinktinės treneris Vidas Bružas. – Pirmasis turnyras vyks Suomijoje sausio 21-23 dienomis, jau sausio 29 dieną Kielcuose vyks tarpvalstybinis susitikimas su Lenkijos rinktine. Lietuvos vyrų ir moterų rinktinės vasarį išvyks į treniruočių stovyklą Bulgarijoje. Po stovyklos dalyvausime Sofijoje vasario 18-28 dienomis vyksiančiame viename didžiausių Europoje „Strandja“ turnyre.“

Pavasarį daugybę tarptautinių varžybų galės išvysti ir Lietuvos bokso gerbėjai. Kovo pradžioje Lietuvoje numatytas tarpvalstybinis susitikimas su Čekijos rinktine. Kovo 15-20 d. Vilniuje vyks tarptautinis olimpinio čempiono Dano Pozniako jaunimo turnyras, o kovo 30 – balandžio 3 d. Kaune vyks legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko tarptautinis turnyras.

Europos vyrų bokso čempionatas vyks gegužės 21-31 d. Armėnijos sostinėje Jerevane.

Svarbiausios 2022 m. moterų varžybos – pasaulio čempionatas vyks gegužės 6-21 d. Stambule (Turkija).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI
Translate »