Lietuvos rinktinė startuos Europos iki 23-ejų metų bokso čempionate

2024 spalio 12

news-art

Spalio 12–20 dienomis Bulgarijos sostinėje Sofijoje vyks Europos iki 23-ejų metų čempionatas, kuriame Lietuvos garbę gins penki šalies boksininkai.

Einoras Sinkevičius (svorio kategorija iki 63,5 kg) savo pasirodymą pradės spalio 12 d. (šeštadienį), kai šešioliktfinalyje susitiks su anglų boksininku Patrisu Mughalzai’u.

Šeštadienį į ringą lips ir Arvydas Dainys (iki 75 kg), kuris šešioliktfinalyje stos į kovą su rumunu Marianu Aleksandru Buleu.

Spalio 13 d. (sekmadienį) aštuntfinalio barjerą perlipti bandys Nedas Gudomskas (iki 67 kg), kuris išbandys Austrijos sportininko Nana Alfredo Miguelio Tchatchoua jėgas.

Aleksandras Trofimčiukas (iki 71 kg) spalio 14 d. (pirmadienį) aštuntfinalyje susitiks su Anglijos sportininku Patricku Hewittu.

Vienintelė Lietuvos atstovė moteris Beata Galdikaitė (iki 60 kg) ketvirtfinalyje su ukrainiete Tetiana Dovgal boksuosis spalio 15 d. (antradienį).

Su sportininkais į Europos jaunimo čempionatą išvyko Lietuvos rinktinės treneris Vidas Bružas. Senojo žemyno pirmenybėse dirbs ir teisėjas iš Lietuvos – Vilmantas Bobinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


KITOS NAUJIENOS

Geriausias 2025 m. Lietuvos suaugusiųjų boksininkas – Aleksandras Trofimčiukas

2025 gruodžio 29

news-1

Pasibaigus 2025 metų sezonui Lietuvos bokso federacija (LBF) išrinko geriausius…

SKAITYTI

LBF VK posėdyje diskutuota apie prioritetinę Lietuvos bokso rinktinę

2025 gruodžio 19

news-1

Gruodžio 17 d. (trečiadienį) Vilniuje vyko Lietuvos bokso federacijos Vykdomojo…

SKAITYTI

M. Griškonytė ir E. Leščik pasidabino Europos jaunių bokso čempionato medaliais

2025 gruodžio 17

news-1

Baigėsi gruodžio 10-17 dienomis Kienbaumo mieste Vokietijoje vykęs Europos jaunių…

SKAITYTI
Translate »