Lietuvos rinktinė susitiks su danais

2020 gruodžio 11

news-art

Lietuvos bokso rinktinė šiandien išvyko į Daniją, kur šeštadienį Vailės mieste vyks susitikimas su Danijos nacionaline komanda. Tarpvalstybiniame susitikime numatyta dešimt vyrų kovų.

„Lietuvos ir Danijos rinktinių susitikimas sulaukė didelio susidomėjimo Danijoje. Dvikovas tiesiogiai transliuos nacionalinė šios šalies televizija. Buvo parduota beveik visi bilietai į 2 tūkstančius žiūrovų talpinančią areną. Deja, dėl COVID-19 pandemijos ir didėjančio susirgimų skaičiaus, organizatoriai paskutiniu metu nusprendė varžybas rengti be žiūrovų. Lietuvos boksininkai būtų sulaukę nemažo palaikymo, nes organizatoriai informavo, kad bilietus aktyviai pirko Danijoje gyvenantys mūsų tautiečiai“, – sako Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Lietuvos rinktinei atstovaus visi lapkričio pabaigoje Lietuvos čempionų titulus iškovoję boksininkai: Marius Vyšniauskas (svorio kategorija iki 52 kg), Edgaras Skurdelis (iki 60 kg), Modestas Žmuidina (iki 63 kg), Saimonas Banys (iki 69 kg), Vytautas Balsys (iki 75 kg), Robertas Liorančas (iki 81 kg), Tadas Tamašauskas (iki 91 kg) ir Jonas Jazevičius (virš 91 kg). Danijoje taip pat kovos Lietuvos čempionatą dėl traumos praleidęs vienas rinktinės lyderių Paulius Zujevas (iki 81 kg) ir Lietuvos vicečempionas Laimonas Raibikis (iki 69 kg).

Buvo numatyta ir moterų dvikova tarp Beatos Galdikaitės ir Mellisos Mortensen, bet dėl lietuvės ligos ji neįvyks.

„Tarpvalstybiniai susitikimai yra labai svarbūs ruošiantis pagrindinėms varžyboms – atrankai į Tokijo olimpines žaidynes. Dėl pandemijos šiais metais vyko labai mažai tarptautinių varžybų, o jos būtinos didelio meistriškumo boksininkams, kuriems vien treniruočių stovyklų nepakanka. Būtina išbandyti jėgas su pajėgiais ir skirtingo stiliaus varžovais, pajusti varžybų įtampą, nes bokse psichologinis pasirengimas yra nemažiau svarbus, negu fizinis. Danijoje bus puiki proga įvertinti mūsų pajėgumą, nes varžovų rinktinė turi nemažai pajėgių boksininkų, taip pat kovosiančių dėl olimpinių kelialapių“, – tvirtina Lietuvos vyrų rinktinės treneris Vidas Bružas.

Tarpvalstybiniai susitikimai organizuojami jau ne vieną dešimtmetį. Pastaruoju metu Lietuvos ir Lenkijos rinktinės susitiko Marijampolėje ir Gdanske, Lietuvoje taip pat viešėjo Ukrainos ir Suomijos rinktinės.

Tiesioginę susitikimo transliaciją šeštadienį nuo 20.00 val. Lietuvos laiku galite stebėti čia:
https://www.dr.dk/drtv/kanal/192099

Danijos ir Lietuvos tarpvalstybinio susitikimo dvikovos poros:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Trys medaliai jaunių Europos čempionate, bet kaip sekėsi lietuvių varžovams?

2024 liepos 05

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusiame Europos…

SKAITYTI

Europos jaunių čempionate – trys Lietuvos boksininkų medaliai

2024 liepos 01

news-1

Baigėsi birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykęs…

SKAITYTI

Gausi Lietuvos jaunių rinktinė pradeda kovas Europos čempionate

2024 birželio 23

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks Europos…

SKAITYTI
Translate »