Londone pralaimėjęs boksininkas V. Stapulionis: „Tikėjau savo pergale“ (kovos įrašas)

2014 vasario 24

news-art

Parengė Saulius Bagdonas 20:29 24/02/2014

Sekmadienį Londono York Hall arenoje, vienas geriausių Lietuvos boksininkų profesionalų Virgilijus Stapulionis lygioje, šešių raundų kovoje, taškais 57:58 pralaimėjo britui Patricku Mendy. 

Vidutinio svorio kategorijos (72.5 kg.) divizione kovojęs V. Stapulionis patyrė trečiąjį pralaimėjimą savo 25-ių kovų karjeroje, tuo tarpu P. Mendy į ringą kopė 24-ąjį kartą, iš kurių septynis teko pripažinti priešininko pranašumą.

Pasak salėje kovą stebėjusių gausiai susirinkusių tautiečių, V. Stapulionis visus šešis kovos raundus turėjo persvarą ir tik dėka neobjektyvaus teisėjavimo, nepelnė 23-osios pergalės profesionalioje karjeroje.

Kalbiname kovotoją, pirmadienį sugrįžusį iš Londono.

– Daugelis žiūrovų, stebėję tavo kovą, teigia, kad buvai pranašesnis už oponentą. Deja, teisėjai nusprendė kitaip. Ar jautiesi pralaimėjęs?

Pačioje kovos eigoje dažniausiai nejaučiu, laimiu, ar ne, tik faktas vienas – tai nebuvo lengvas pasivaikščiojimas. Kai paskelbė kovos nugalėtoją, visa salė nušvilpė teisėjų nuosprendį, žmonės reiškė pasipiktinimą, kad ne man pakėlė ranką. Išlipus iš ringo, daugelis žmonių sveikino kaip nugalėtoją, jie labai gerai matė visą kovą iš šono. Žinoma tikėjau sava pergale, bet gal nebuvau tuo labai užtikrintas. Kai peržiūrėjau kovos įrašą, galutinai įsitikinau, kad mano persvara buvo akivaizdi.

–  Kuo nustebino Patrickas Mendy? Ar jis pasirodė stipresnis nei manei?

Tikėjausi lengvesnės kovos, jau anksčiau buvau minėjęs, kad P. Mendy yra aukštos klasės boksininkas, todėl jo nenuvertinau. Tik labai jautėsi, kad ne europietišku stiliumi boksuojasi. Jis juodaodis, labai elastingas kūnas, daug juda, labai greitas, gal tas šiek tiek mušė iš vėžių. Nepaisant to, kad jis pastoviai daug judėjo ir vengė mano smūgių, visus raundus jį spaudžiau ir atakavau.

Turbūt galvoje vis dar kirba sportinis pyktis ir nusivylimas. Sieksi revanšinės dvikovos?

Kai tokia kovos baigtis, tai tikrai norėčiau suremti pirštines su juo dar kartą ir įrodyti, kad esu geresnis, o ar įvyks revanšas, pamatysime ateityje.

– Ar norėtumėte ką perduoti savo fanams?

Esu labai dėkingas visiems, kas sirgo, tikrai sulaukiau didelio dėmesio, kas yra labai malonu. Didelis ačiū draugams, kurie atskrido iš Lietuvos ir ypatingai dėkingas Londono lietuviams už jų nuoširdų palaikymą.


 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Gintaras Šniukšta teisėjaus Tokijo olimpinėse žaidynėse

2021 birželio 16

news-1

Teisėjas Gintaras Šniukšta sulaukė Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) kvietimo teisėjauti…

SKAITYTI

LBF konferencijoje patvirtintos ataskaitos, biudžetas ir strateginis veiklos planas

2021 birželio 12

news-1

2021 m. birželio 12 d. Kaune Lietuvos sporto universitete vyko…

SKAITYTI

Gabrielei Stonkutei nepavyko iškovoti olimpinio kelialapio

2021 birželio 04

news-1

Paryžiuje prasidėjo Tokijo olimpinių žaidynių bokso varžybų atrankos turnyras. Europos…

SKAITYTI