Vasario 26 – kovo 1 dienomis Panevėžio lengvosios atletikos manieže (Liepų al. 4, Panevėžys) vyks Lietuvos jaunimo vyrų ir moterų bokso čempionatas, kuriame dalyvaus daugiau nei šimtas dvidešimt šalies boksininkų.
Trečiadienį (vasario 26 d.) nuo 15 val. ir ketvirtadienį (vasario 27 d.) nuo 14 val. bokso sporto šakos mylėtojų laukia preliminarios kovos.
Penktadienį (vasario 28 d.) nuo 14 val. geriausi šalies jaunimo boksininkai varžysis pusfinalių akistatose, o šeštadienį (kovo 1 d.) nuo 12 val. dalyvaus finalų kovose ir bandys iškovoti auksinius Lietuvos čempionato medalius.
Iš viso Lietuvos jaunimo bokso čempionate pirštines surems 122 dalyviai – 90 vyrų ir 32 moterys. Ir vyrai, ir moterys varžysis dešimtyje šiemet patvirtintų svorio kategorijų.
„Džiugu, kad nors rungčių skaičius, lyginant su praėjusiais metais, sumažėjo, sportininkų skaičius padidėjo dar dešimtimi – iš jų net septynios moterys. Tai reiškia, kad konkurencija tik dar labiau išaugo. Kaip ir pernai, šiemet jaunimo čempionatas ir vėl vyks Panevėžyje, todėl turėsime keturias atkaklias ir įtemptas bokso dienas, kurios parodys tikrąjį jaunimo grupės pajėgumą. Tikimės suformuoti pajėgią jaunimo rinktinę ir gerai pasirodyti rugsėjį Čekijoje vyksiančiame Europos čempionate“, – teigė Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.
Finalų kovas bokso sporto šakos aistruoliai galės pamatyti neišėję iš namų – lemiamos Lietuvos jaunimo čempionato akistatos bus transliuojamos Lietuvos bokso federacijos feisbuko paskyroje.
