Panevėžyje – XXIV-as V. Karpačiausko bokso turnyras

2023 spalio 19

news-art

Spalio 19-21 dienomis Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje (Parko g. 12, Panevėžys) jau XXIV kartą vyks tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko – Europos čempiono ir pasaulio pirmenybių prizininko Vitalijaus Karpačiausko bokso turnyras.

Boksininkai pagal amžių ir svorį bus skirstomi į 10 kategorijų – 5 jaunių (svorio kategorijos iki 54 kg, iki 63 kg, iki 70 kg, iki 75 kg ir iki 80 kg) ir 5 elito (iki 63,5 kg, iki 67 kg, iki 71 kg, iki 92 kg ir virš 92 kg) vyrų svorio kategorijas.

Tarp Lietuvos boksininkų vietos sirgaliai galės išvysti pažįstamų veidų – elito grupėje kovos panevėžiečiai Andriejus Lavrenovas (iki 63,5 kg), Renatas Dirsė (iki 71 kg) ir Simonas Urbonavičius (iki 92 kg).

Ketvirtadienį (spalio 19 d.) nuo 16 val. turnyro svečių laukia preliminarios kovos, o penktadienį (spalio 20 d.) nuo 16 val. boksininkai į ringą lips pusfinalių susitikimuose. Paskutinę turnyro dieną – šeštadienį (spalio 21 d.) – nuo 12 val. sportininkai varžysis finalinėse akistatose.

„V. Karpačiausko turnyras yra kasmetinė bokso šventė ir vietiniams panevėžiečiams, ir turnyre kovojantiems sportininkams. Deja, bet dėl susiklosčiusio konflikto Izraelyje, šios šalies boksininkų turnyre nebeišvysime. Visgi tikimės tikrai įdomių kovų iš kitų 7 ekipų boksininkų, kovosiančių dėl turnyro nugalėtojų titulų“, – kalbėjo vienas iš turnyro organizatorių Genadijus Vašurenka.

Vitalijus Karpačiauskas – vienas tituluočiausių Lietuvos boksininkų po Nepriklausomybės atkūrimo. 1993 m. panevėžietis tapo Europos čempionu ir buvo išrinktas geriausiu Lietuvos metų sportininku. V. Karpačiausko sąskaitoje du pasaulio čempionato medaliai – 1993 m. čempionato sidabras ir 1995 m. pirmenybių bronza.

V. Karpačiauskas dalyvavo dvejose olimpinėse žaidynėse. 1992 m. Barselonoje jis užėmė 5 vietą, o 1996 m. Atlantos žaidynėse buvo 9-as. Jau daugiau negu dešimtmetį V. Karpačiauskas dirba bokso treneriu gimtajame Panevėžyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Dosnus Europos jaunimo bokso čempionatas: lietuviai pelnė tris bronzos medalius

2024 balandžio 15

news-1

Baigėsi Porečo mieste Kroatijoje balandžio 4–14 dienomis vykęs Europos jaunimo…

SKAITYTI

Įvyko kasmetinė LBF ataskaitos konferencija

2024 balandžio 12

news-1

Viešbutyje „Art City Inn“ Vilniuje penktadienį vyko Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI

Lietuvos jaunimo bokso rinktinė pradeda žygį Europos čempionate

2024 balandžio 04

news-1

Porečo mieste Kroatijoje prasideda balandžio 4–14 dienomis vyksiantis Europos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »