Pasibaigus ilgajam savaitgaliui – XXIII-iasis V. Karpačiausko bokso turnyras

2022 lapkričio 01

news-art

Lapkričio 3-5 dienomis Panevėžio universalioje sporto arenoje jau XXIII kartą vyks tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko – Europos čempiono ir pasaulio pirmenybių prizininko Vitalijaus Karpačiausko bokso turnyras.

Boksininkai pagal amžių ir svorį bus skirstomi į 12 kategorijų – 4 jaunių (svorio kategorijos iki 57 kg, iki 66 kg, iki 70 kg ir iki 80 kg), 2 jaunimo (iki 63,5 kg ir iki 67 kg) ir 4 elito (iki 63,5 kg, iki 67 kg, iki 71 kg ir iki 92 kg) vyrų svorio kategorijas.

Tarp Lietuvos boksininkų vietos sirgaliai galės išvysti pažįstamų veidų – elito grupėje kovos panevėžiečiai Andrejus Lavrenovas (iki 63,5 kg), Renatas Dirsė (iki 67 kg) ir Simonas Urbonavičius (iki 92 kg).

Ketvirtadienį (lapkričio 3 d.) turnyro svečių laukia preliminarios kovos, o penktadienį (lapkričio 4 d.) boksininkai į ringą lips pusfinalių susitikimuose. Paskutinę turnyro dieną – šeštadienį (lapkričio 5 d.) – sportininkai varžysis finalinėse akistatose.

„Turnyras turi gilias tradicijas, todėl kasmet stengiamės sukurti šventę ir renginio lankytojams, ir patiems boksininkams. Tikimės, kad pasaulyje susiklosčiusi situacija leis atvykti visų 14 šalių sportininkams ir turėsime gražią bokso šventę“, – kalbėjo vienas iš turnyro organizatorių Genadijus Vaširenka.

Vitalijus Karpačiauskas – vienas tituluočiausių Lietuvos boksininkų  Nepriklausomybės atkūrimo. 1993 m. panevėžietis tapo Europos čempionu ir buvo išrinktas geriausiu Lietuvos metų sportininku. V. Karpačiausko sąskaitoje du pasaulio čempionato medaliai – 1993 m. čempionato sidabras ir 1995 m. pirmenybių bronza.

V. Karpačiauskas dalyvavo dvejose olimpinėse žaidynėse. 1992 m. Barselonoje jis užėmė 5 vietą, o 1996 m. Atlantos žaidynėse buvo 9-as. Jau daugiau negu dešimtmetį V. Karpačiauskas dirba bokso treneriu gimtajame Panevėžyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Trys medaliai jaunių Europos čempionate, bet kaip sekėsi lietuvių varžovams?

2024 liepos 05

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusiame Europos…

SKAITYTI

Europos jaunių čempionate – trys Lietuvos boksininkų medaliai

2024 liepos 01

news-1

Baigėsi birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykęs…

SKAITYTI

Gausi Lietuvos jaunių rinktinė pradeda kovas Europos čempionate

2024 birželio 23

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks Europos…

SKAITYTI
Translate »