Pasibaigus ilgajam savaitgaliui – XXIII-iasis V. Karpačiausko bokso turnyras

2022 lapkričio 01

news-art

Lapkričio 3-5 dienomis Panevėžio universalioje sporto arenoje jau XXIII kartą vyks tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko – Europos čempiono ir pasaulio pirmenybių prizininko Vitalijaus Karpačiausko bokso turnyras.

Boksininkai pagal amžių ir svorį bus skirstomi į 12 kategorijų – 4 jaunių (svorio kategorijos iki 57 kg, iki 66 kg, iki 70 kg ir iki 80 kg), 2 jaunimo (iki 63,5 kg ir iki 67 kg) ir 4 elito (iki 63,5 kg, iki 67 kg, iki 71 kg ir iki 92 kg) vyrų svorio kategorijas.

Tarp Lietuvos boksininkų vietos sirgaliai galės išvysti pažįstamų veidų – elito grupėje kovos panevėžiečiai Andrejus Lavrenovas (iki 63,5 kg), Renatas Dirsė (iki 67 kg) ir Simonas Urbonavičius (iki 92 kg).

Ketvirtadienį (lapkričio 3 d.) turnyro svečių laukia preliminarios kovos, o penktadienį (lapkričio 4 d.) boksininkai į ringą lips pusfinalių susitikimuose. Paskutinę turnyro dieną – šeštadienį (lapkričio 5 d.) – sportininkai varžysis finalinėse akistatose.

„Turnyras turi gilias tradicijas, todėl kasmet stengiamės sukurti šventę ir renginio lankytojams, ir patiems boksininkams. Tikimės, kad pasaulyje susiklosčiusi situacija leis atvykti visų 14 šalių sportininkams ir turėsime gražią bokso šventę“, – kalbėjo vienas iš turnyro organizatorių Genadijus Vaširenka.

Vitalijus Karpačiauskas – vienas tituluočiausių Lietuvos boksininkų  Nepriklausomybės atkūrimo. 1993 m. panevėžietis tapo Europos čempionu ir buvo išrinktas geriausiu Lietuvos metų sportininku. V. Karpačiausko sąskaitoje du pasaulio čempionato medaliai – 1993 m. čempionato sidabras ir 1995 m. pirmenybių bronza.

V. Karpačiauskas dalyvavo dvejose olimpinėse žaidynėse. 1992 m. Barselonoje jis užėmė 5 vietą, o 1996 m. Atlantos žaidynėse buvo 9-as. Jau daugiau negu dešimtmetį V. Karpačiauskas dirba bokso treneriu gimtajame Panevėžyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Iš bokso turnyro Estijoje lietuviai grįžo su dvylika medalių

2023 spalio 02

news-1

Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis Estijos sostinėje Taline vykusiame…

SKAITYTI

Turnyre Lenkijoje – trys medalius iškovoję Lietuvos boksininkai

2023 rugsėjo 25

news-1

Baigėsi rugsėjo 18-23 dienomis vykęs Leszeko Drogoszo memorialinis turnyras Lenkijoje,…

SKAITYTI

Patvirtintos kandidatūros Lietuvos bokso šimtmečio apdovanojimams

2023 rugsėjo 15

news-1

Rugsėjo 14 dieną Kaune vyko ketvirtasis šiemet Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI
Translate »