Patvirtintas 2023 m. LBF biudžeto projektas

2023 balandžio 04

news-art

Lietuvos sporto universitete Kaune šeštadienį vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) eilinė – ataskaitos konferencija, kurioje buvo apžvelgti praėjusieji metai ir patvirtintas 2023 m. LBF biudžetas. LBF eilinėje – ataskaitos konferencijoje dalyvavo 22 iš 43 narių.

LBF veiklos ataskaitą už 2022 metus pateikė LBF prezidentas Darius Šaluga. LBF generalinis sekretorius Donatas Mačianskas pristatė 2022 m. LBF audituotą metinių finansinių ataskaitų rinkinį, kuriame buvo detaliai apžvelgta 2022 m. biudžeto ataskaita, išaiškintos pajamos ir sąnaudos, jų (pa)naudojimas. Aptartas dalyvavimas bokso turnyruose, panaudototos lėšos konkretiems renginiams. Už sprendimą patvirtinti 2022 m. LBF finansinių ataskaitų rinkinį balsavo visi 22 nariai.

LBF Trenerių tarybos pirmininkas Vidas Bružas pristatė 2022 m. Trenerių tarybos ataskaitą, kurioje detaliai apžvelgta 2022 m. Lietuvos nacionalinių rinktinių (jaunučiai, jauniai, jaunimas, moterys, vyrai) ataskaita, bokso rinktinių dalyvavimo ataskaita, išaiškinti pasiekti rezultatai. Pristatyti įvairių amžiaus grupių ir lyčių boksininkų pasiekimai per pastaruosius ketverius metus įvairiose nacionalinėse ir tarptautinėse varžybose (Europos, pasaulio čempionatai, kiti tarptautiniai turnyrai).

Taip pat paminėta, kiek ir kokiose mokomosiose treniruočių stovyklose dalyvavo Lietuvos boksininkai. Apibendrinti pasiekti rezultatai bei paminėtos silpnosios ir stipriosios pusės. Pateiktas situacijos vertinimas. Taip pat V. Bružas numatė prognozes ir tikslus 2023-2024 m. V. Bružo nuomone, 2022 m. bokso sportininkų rezultatai ir pasiekimai yra vertintini labai gerai. Už sprendimą patvirtinti 2022 m. Trenerių tarybos ataskaitą balsavo visi 22 nariai.

LBF Teisėjų kolegijos pirmininkas Anatolijus Kriukovas pristatė 2022 m. Teisėjų kolegijos ataskaitą, kurioje detaliai apžvelgtas LBF teisėjų darbas 2022 m. tarptautinėse ir nacionalinėse varžybose, teisėjų darbo specifika ir su juo susijusios detalės. Taip pat aptartas dalyvavimas teisėjų seminaruose ir kvalifikacijos kėlimo kursuose. Teisėjų darbas, A. Kriukovo nuomone, vertinamas gerai. Už sprendimą patvirtinti 2022 m. Teisėjų kolegijos ataskaitą balsavo visi 22 nariai.

D. Mačianskas pristatė 2023 m. LBF biudžeto projektą, kuriame detaliai apžvelgtas 2023 m. LBF biudžetas (pajamos ir sąnaudos), jo planavimas ir panaudojimas, principai ir detalės. Už sprendimą patvirtinti 2023 m. LBF biudžeto projektą, kurio suma 620 tūkst., balsavo visi 22 nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI
Translate »