Po žinios apie A. Starovoitovos sprendimą LBF socialinis tinklas sulaukė atakos

2024 balandžio 26

news-art

Balandžio 24 d. Lietuvos bokso federacija savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskelbė tinklalapio „www.boksofederacija.ltnaujieną apie Lietuvos boksininkės Anos Starovoitovos sprendimą boikotuoti Europos čempionato pusfinalio kovą su Rusijos sportininke Nune Asatriana.

Nepraėjus nė parai po socialinio tinklo įrašo paskelbimo jo komentarų sekcijoje nenuvaldomu greičiu ėmė rastis A. Starovoitovą ir jos sprendimą žeidžiantys komentarai lietuvių bei rusų kalbomis.

Nemaža dalis komentarų patalpinti neseniai sukurtų vartotojų anketų, kas suteikia pagrindą manyti, kad komentarai yra rašomi koordinuotai, siekiant sukelti neapykantą ir įžeisti istorinį sprendimą priėmusią A. Starovoitovą.

Taip, nepraėjus nei dviems paroms nuo įrašo sukūrimo, nuoroda sulaukė virš 450 komentarų.

„Panašu, kad sulaukėme kibernetinės socialinių tinklų atakos, kurią atlieka komentarus rašantys botai. Iš pradžių dar bandėme netikrų anketų komentarus slėpti, tačiau susidūrėme su situacija, kad kol paslepiame penkis, jų parašoma dešimt. Akivaizdu, kad Anos sprendimas kažkam labai nepatiko“, – situaciją komentavo Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Primename, kad A. Starovoitova Serbijos sostinėje Belgrade vykusiame Europos bokso čempionate pateko į pusfinalį, tačiau nusprendė jame nekovoti su šalies agresorės Rusijos boksininke N. Asatriana.

Maža to, siekdama išreikšti visišką palaikymą Ukrainai, A. Starovoitova praleido apdovanojimų ceremoniją, kurioje jai būtų buvęs įteiktas jau antrasis karjeroje Senojo žemyno pirmenybių bronzos medalis – tokį apdovanojimą lietuvė iškovojo ir 2022 metais.

Bronzinį medalį A. Starovoitova užsitikrino ketvirtfinalyje, kai rezultatu 5:0 (29:28, 29:28, 29:28, 30:27, 29:28) įveikė ispanę Sheilą Martinez Perez. Dar anksčiau vykusiame aštuntfinalyje Lietuvos boksininkė rezultatu 5:0 (30:27, 30:27, 29:28, 30:27, 30:27) šventė užtikrintą pergalę prieš kroatę Deą Bolancą.

Ketvirtfinalyje S. Martinez Perez įveikusi A. Starovoitova atsirevanšavo už kovo mėnesį patirtą pralaimėjimą Milane vykusioje atrankoje į Paryžiaus olimpines žaidynes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

LBF ir NGUsports kviečia dalyvauti jaunųjų talentų paieškos ir pripažinimo programoje „Never give up“

2024 gegužės 17

news-1

NGUsports komanda kartu su Lietuvos bokso federacija kviečia jaunuosius boksininkus…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai patirties sėmėsi tarptautiniuose mačuose Lenkijoje

2024 gegužės 13

news-1

Praėjusį šeštadienį (gegužės 10 d.) Dobčičo mieste Lenkijoje vyko tarptautinis…

SKAITYTI

Paaiškėjo naujieji Lietuvos jaunučių bokso čempionai

2024 gegužės 13

news-1

Baigėsi gegužės 8–10 dienomis Palangos sporto centro arenoje vykęs Lietuvos…

SKAITYTI
Translate »