Prasideda Europos jaunimo čempionatas

2020 lapkričio 14

news-art

Juodkalnijos mieste Budvoje šeštadienį prasideda Europos jaunimo bokso čempionatas. Jame dalyvaus 113 boksininkų ir 66 boksininkės iš 22-iejų valstybių. Vaikinai ir merginos kovos 10-yje svorio kategorijų. Europos jaunimo čempionai paaiškės lapkričio 22 dieną.

Lietuvai atstovaus 6 vaikinai ir 3 merginos. Po burtų traukimo ceremonijos paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinė jau užsitikrino Europos čempionato medalį.

Merginų svorio kategorijoje iki 69 kg dalyvaus keturios boksininkės, todėl mažiausiai bronzos apdovanojimą užsitikrino Mantė Butkutė. Pusfinalyje Lietuvos jaunimo čempionė kitą šeštadienį susitiks su Ukrainos čempione Anna Sezko.  

Mantė Butkutė užsitikrino Europos čempionato apdovanojimą

Svorio kategorijoje iki 60 kg (9 dalyvės) Kamilė Poškauskytė burtų dėka pateko į antrą etapą ir ketvirtfinalyje antradienį pirštines surems su Moldovos čempione Cristina Chiper. Svorio kategorijos iki 48 kg (7 dalyvės) ketvirtfinalyje Dija Bajalytė pirmadienį susitiks su ispane Carmen Gonzalez Ortega. Pergalės atveju Lietuvos čempionės užsitikrins mažiausiai bronzos medalį.

Vaikinų svorio kategorijoje iki 64 kg (17 dalyvių) Nedas Gudomskas pateko į antrą etapą. Dėl patekimo į ketvirtfinalį Lietuvos čempionas pirmadienį susikaus su albanu Ergiu Tociu.

Svorio kategorijoje iki 69 kg (15 dalyvių) Europos jaunių čempionatuose du medalius iškovojęs lietuvis Aleksandras Trofimčiukas pirmame etape sekmadienį pirštines surems su juodkalniečiu Dorde Smolovičiumi. Kitas Juodkalnijos atstovas Milošas Krasničis bus lietuvio Arvydo Dainio varžovas svorio kategorijos iki 75 kg (10 dalyvių) ketvirtfinalyje. Jų dvikova vyks trečiadienį.

Svorio kategorijoje iki 81 kg (10 dalyvių) praėjusių metų Europos jaunimo čempionato prizininkas Gabrielius Savickas pateko į ketvirtfinalį ir trečiadienį susitiks Ukrainos čempionu Denisu Salabai.

Pirmasis iš lietuvių į ringą kops Gelmius Adomkevičius. Svorio kategorijos iki 91 kg (12 dalyvių) pirmame etape Lietuvos čempionas šeštadienį susitiks su Bosnijos ir Hercegovinos boksininku Ameru Skrijelju.

Sunkiausioje svorio kategorijoje virš 91 kg (9 dalyviai) Nojus Ivanauskas burtų dėka pateko į ketvirtfinalį ir pirmadienį kovos su ukrainiečio Vasilijaus Tkačiuko bei bosnio Alija Mesičiaus dvikovos nugalėtoju.

Lietuvos vaikinų ir merginų rinktines Europos čempionate lydi treneriai Vidas Bičiulaitis, Darius Katkevičius ir Miroslavas Krepštulis.

Europos jaunimo čempionate teisėjaus Audrius Gudomskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI
Translate »