Prasideda projektas „Jaunuolių (berniukų ir vaikinų) boksas Vilniaus mieste“

2022 sausio 28

news-art

Vilniaus bokso akademija, bendradarbiaudama kartu su Vilniaus miesto savivaldybe, pradeda sporto projektą „Jaunuolių (berniukų ir vaikinų) boksas Vilniaus mieste“, kurį vykdys 2022–2024 m. Šiuo projektu siekiame skatinti jaunuolių užimtumą ir didelį sportinį meistriškumą Vilniaus mieste.

Į bokso sporto treniruotes visus metus be pertraukų yra kviečiami treniruotis 6-15 metų vaikai ir 16-22 metų jaunuoliai. Treniruočių metu jie ne tik tobulins savo fizines galimybes, tačiau ir įgys profesionalias žinias bei įgūdžius ir realias galimybes tapti aukšto meistriškumo sportininkais, atstovausiančiais Vilniaus miesto rinktines nacionaliniuose bei tarptautiniuose bokso turnyruose.

Treniruotės yra vykdomos, skirstant boksininkus į dvi treniruočių grupes:
1. Aukšto meistriškumo sportininkų (16-22 m.) rengimas. Aukšto meistriškumo boksininkų rengimo planavimas, strategijos ir užduočių formulavimas.
2. Vaikų (6-15 m.) įtrauktis į fizinio aktyvumo veiklas kasdien, pasibaigus pamokoms, tokiu būdu užtikrinant jų teisingais principais pagrįstą laisvalaikio praleidimą, sveiko ir fiziškai aktyvaus gyvenimo formavimas ir socialinių įgūdžių tobulinimas.

Tam, kad sportininkai turėtų galimybę tinkamai pasiruošti bokso turnyrams ir atrankai į Lietuvos vyrų bokso rinktinę, svarbu, kad jų pasiruošimu ir rengimu rūpintųsi atsakingas ir profesines žinias turintis treneris. Aleksandras Baranovas – diplomuotas bokso treneris turintis ne tik technines bokso sporto žinias, tačiau ir pedagogines, psichologines žinias, kurios yra naudojamos dirbant su jaunuoliais ir nepilnamečiais. Treneris autoritetas – taip pat labai svarbus aspektas, dirbant su jaunuoliais. Aleksandras Baranovas – vienas geriausių ir daugiausiai profesinių bei praktinių žinių turintis bokso treneris sostinėje, ne kartą dalyvavęs ir iškovojęs medalius Lietuvos čempionatuose ir įvairiuose tarptautiniuose bokso turnyruose.

Sporto projekto tikslas – bokso treniruočių metu, ugdyti aukšto sportinio meistriškumo boksininkus (vyrų grupė) ir jų pamainą (vaikai ir jaunimas), kuri atstovautų Lietuvai aukščiausio lygio bokso turnyruose Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje.

Vilniaus bokso akademija jau ne vienerius metus įtraukia vaikus ir jaunuolius į bokso sporto šaką, suteikdama galimybes siekti aukščiausių rezultatų. Vilniaus miesto jaunimo nusikalstamumo prevencija, vaikų ir jaunuolių užimtumo didinimas, laisvalaikio praleidimo koordinavimas, socialinių ryšių kūrimas, aukšto meistriškumo sportininkų rengimas, Lietuvos bokso rinktinės pamainos rengimas, kandidatų į Lietuvos olimpinę rinktinę rengimas ir kt. – tai yra esminiai ir prioritetiniai dalykai, į kuriuos atkreipiamas didžiausias dėmesys.

Kviečiame prisijungti prie Vilniaus bokso akademijos ir Vilniaus miesto savivaldybės vykdomo sporto projekto ir atvykti treniruotis bei siekti aukščiausių bokso sporto rezultatų.

Lauksime Jūsų bokso ir fizinio rengimo centre „City Boxing“, adresu – Kalvarijų g. 143, Vilnius.

Kontaktinis telefonas informacijai +37064695439 – Aleksandras Baranovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI
Translate »