Praūžė tarptautinis draugiškas bokso turnyras „Kėdainiams – 650”

2022 gruodžio 04

news-art

Gruodžio 2-3 d. Kėdainių arenoje vyko tarptautinis bokso turnyras „Kėdainiams – 650“, skirtas paminėti garbingą 650 metų miesto sukaktį.

Iš turnyre dalyvavusių 64 boksininkų net 57 sportininkai buvo iš Lietuvos. Draugiškame turnyre svečiavosi 7 boksininkai iš užsienio – penki latviai ir du estai.

Svorio kategorijos iki 60 kg finale Lietuvos jaunimo čempionas Aleksandras Petrovskij po intensyvios kovos rezultatu 3:0 įveikė šalies jaunimo pirmenybių prizininką Jokūbą Arkadijavą.

Vienas įdomiausių turnyro susitikimų įvyko svorio kategorijos iki 66 kg A pogrupio finale, kuriame Erikas Bogdanas po atkaklios kovos su nokdaunais 2:1 pranoko Šanderį Aleksandravičių.

Turnyre trys sportininkai buvo pripažinti geriausiais savo šalių boksininkais ir gavo asmeninius Kėdainių rajono mero Valentino Tamulio sveikinimus.

Geriausiu Lietuvos boksininku pripažintas Kevinas Adamonis, abi turnyro kovas laimėjęs aiškiomis persvaromis. Lietuvis svorio kategorijos iki 75 kg A pogrupio finale Klaidą Virbicką pranoko dar pirmajame susitikimo raunde.

Pasaulio čempionatuose dalyvavęs ir turnyre Kėdainiuose triumfavęs Nikita Korsunovas buvo pripažintas geriausiu Estijos boksininku. Estas svorio kategorijos iki 57 kg A pogrupio finale triumfavo po to, kai 3:0 palaužė lietuvį Justą Globį.

Tuo metu geriausiu Latvijos sportininku buvo pripažintas svorio kategorijos iki 63 kg B pogrupio laimėtojas Danielsas Caune, kuris finale 3:0 įveikė lietuvį Dimą Tsiatseryną.

„Visi turnyro dalyviai, ypač vaikai, tikrai buvo patenkinti ir turėtomis kovomis, ir taurių dydžiais, ir bendru turnyro organizavimu. Latvių treneriai susirinkime užsiminė, kad kai kurių sportininkų tėvai nenorėjo vaikų leisti į šį turnyrą, tačiau vėliau pamatė kovas ir buvo nustebę, kad Lietuvoje turime tokio lygio turnyrus, kurie vyksta nacionalinio lygio arenose. Tai, manau, pasako labai daug“, – kalbėjo vienas iš turnyro organizatorių, kėdainiškių treneris Bronislovas Šimokaitis.

Tarptautiniame bokso turnyre „Kėdainiams – 650“ iš viso buvo išdalinti 64 medalių komplektai. Aukso medaliais pasidabino 16 lietuvių, du latviai ir vienas estas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Trys medaliai jaunių Europos čempionate, bet kaip sekėsi lietuvių varžovams?

2024 liepos 05

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusiame Europos…

SKAITYTI

Europos jaunių čempionate – trys Lietuvos boksininkų medaliai

2024 liepos 01

news-1

Baigėsi birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykęs…

SKAITYTI

Gausi Lietuvos jaunių rinktinė pradeda kovas Europos čempionate

2024 birželio 23

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks Europos…

SKAITYTI
Translate »