SVARBU, ATMINTINĖ LBF NARIAMS

2012 rugsėjo 03

news-art

ATMINTINĖ:

Lietuvos bokso federacija yra juridinis vienetas vykdantis veiklą pagal LR Asociacijų įstatymą. Vadovaujantis šiuo įstatymu asociaciją sudaro juridiniai arba fiziniai asmenys. Šiuo atveju LBF nariais gali būti įstaigos ar organizacijos ir pavieniai asmenys, kultivuojantys bei propaguojantys boksą. Tačiau, kaip buvo pastebėta LBF konferencijoje, kuri įvyko 2011 metais vasario mėnesį Pasvalyje, kad savivaldybėse veikiančios sporto mokyklos ir sporto centrai, kurie finansuoujami iš biudžeto, atsisako mokėti LBF nustatytus narystės mokesčius. Kūno kultūros ir sporto departamento juristai išaiškino, kad vadovaujantis LR Biudžetinių įstaigų įstatymo 3 str. 4 d. 1 p. ir LR Civilinio kodekso 2.45 str. biudžetinės įstaigos, t.y. sporto mokyklos, sporto centrai ir panašiai, negali būtis LBF nariais. Kitų sporto šakų federacijose nariais nėra biudžetinės įstaigos.

LBF įstatų naujoje redakcijoje yra numatyta galimybė biudžetinių įstaigų, t.y. sporto mokyklų ir sporto centų atstovams būti LBF nariais, kaip fiziniams asmenims, t.y. sporto mokyklų ir sporto centrų atstovai gali dalyvauti LBF Konferenciojoje su balso teise.

Siekiant tiksliai nustatyti LBF narių skaičių, vadovaujantis Lietuvos bokso federacijos Konferencijoje, įvykusioje 2012 metų kovo 24 dieną, Kėdainiuose nutarimu, visi Lietuvos bokso federacijos nariai, t.y. klubai, privalo iki 2012 metų spalio 1 dienos pateikti patvirtinimą, kad jie pageidauja būti LBF nariais. Tam reikia iki nurodyto termino pateikti LBF:

  1. laisvos formos prašymą patvirtinti narystę LBF;

                   2. besikreipiančio juridinio asmens galiojančio registravimo pažymėjimo arba išplėstinio išrašo kopiją;

                   3. įstaigos ar organizacijos galiojančių įstatų kopiją;

Biudžetinės įstaigos, t.y. sporto mokyklos ir sporto centrai, kurie pageidauja deleguoti į LBF savo atstovus fizinių narių teisėmis, privalo iki 2012 metų spalio 1 dienos pasirašyti partnerystės sutartį su LBF (sutarties pavyzdys priedas Nr.1, jį rasite puslapio skiltyje „dokumetnai“) ir pateikti kitus, žemiau išvardintus dokumentus:

    1. organizacijos vadovo patvirtinimą, kad siūlomas asmuo šioje organizacijoje dirba ar vykdo su bokso sporto šakos plėtojimu susijusią veiklą;

                   2. biudžetinės įstaigos vadovo įgaliojimą atstovauti šią organizaciją LBF;

                   3. juridinio asmens registravimo pažymėjimo kopiją patvirtintą šios įstaigos vadovo;

                   4. galiojančių biudžetinės įstaigos įstatų kopiją;

                   5. laisvos formos prašymą priimti LBF nariu, kaip fizinį asmenį atstovaujantį biudžetinę įstaigą ir patvirtinimu, kad yra susipažinęs su LBF įstatais, bei įsipareigoja jų laikytis.

 

PASTABA: ir klubų ir biudžetinių įstaigų aukščiau išvardintų dokumentų kopijos turi būti patvirtintos vadovaujantis visais raštvedybos reikalavimais (su spaudais, kad tai kopija, įstaigos antspaudu bei patvirtintos įstaigos vadovo parašu).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Gintaras Šniukšta teisėjaus Tokijo olimpinėse žaidynėse

2021 birželio 16

news-1

Teisėjas Gintaras Šniukšta sulaukė Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) kvietimo teisėjauti…

SKAITYTI

LBF konferencijoje patvirtintos ataskaitos, biudžetas ir strateginis veiklos planas

2021 birželio 12

news-1

2021 m. birželio 12 d. Kaune Lietuvos sporto universitete vyko…

SKAITYTI

Gabrielei Stonkutei nepavyko iškovoti olimpinio kelialapio

2021 birželio 04

news-1

Paryžiuje prasidėjo Tokijo olimpinių žaidynių bokso varžybų atrankos turnyras. Europos…

SKAITYTI