Tarptautinę kategoriją išlaikė trys LBF deleguoti bokso treneriai

2022 rugsėjo 09

news-art

Tarptautinė bokso asociacija (IBA) rugpjūčio 1-7 dienomis organizavo nuotolinius trenerių kursus vienos žvaigždės sertifikatui gauti.

Egzaminą kursų pabaigoje išlaikė ir sertifikatą gavo trys Lietuvos bokso federacijos (LBF) deleguoti treneriai – Ramūnas Kulbis (Jonava), Virgilijus Stapulionis (Biržai) ir Evgenijus Kravčukas (Šiauliai).

Kursus išlaikiusiems treneriams suteikta teisė akredituotis tarptautiniuose turnyruose, visų amžiaus grupių Europos ir pasaulio čempionatuose.

„Manau, kad kiekvienas treneris turi nuolat didinti savo žinių bagažą ir kelti turimą kvalifikaciją. Džiugu, kad Lietuvos bokso treneriai rodo iniciatyvą ir tai neabejotinai prisideda prie dar didesnių mūsų sportininkų pergalių“, – kalbėjo LBF Trenerių tarybos pirmininkas Vidas Bružas.

Rugpjūčio pradžioje vykę kursai buvo pirmieji vykdomi nuotoliniu būdu, tad tikimasi, kad ateityje trenerių ir teisėjų kvalifikacijos kėlimo kursų daugės.

Planuojama, kad artimiausioje ateityje į vienos ir dviejų žvaigždžių trenerių kursus bus deleguojama dar daugiau trenerių. Taip pat numatoma į artimiausiu metu vyksiančius vienos ir dviejų žvaigždžių teisėjų kursus deleguoti LBF teisėjus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Paaiškėjo, kas 2024 m. vadovaus visų amžiaus grupių LBF rinktinėms

2024 vasario 13

news-1

Vasario 10 d. Panevėžyje prieš šalies jaunimo bokso čempionato finalus…

SKAITYTI

Pajėgiame bokso turnyre Bulgarijoje A. Kazakevičius iškovojo bronzą

2024 vasario 12

news-1

Baigėsi vasario 4–11 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykęs itin pajėgus…

SKAITYTI

Panevėžyje išaiškėjo 2024 m. Lietuvos jaunimo bokso rinktinė

2024 vasario 11

news-1

Vasario 7-10 dienomis Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunimo…

SKAITYTI
Translate »