Tarptautinę kategoriją išlaikė trys LBF deleguoti bokso treneriai

2022 rugsėjo 09

news-art

Tarptautinė bokso asociacija (IBA) rugpjūčio 1-7 dienomis organizavo nuotolinius trenerių kursus vienos žvaigždės sertifikatui gauti.

Egzaminą kursų pabaigoje išlaikė ir sertifikatą gavo trys Lietuvos bokso federacijos (LBF) deleguoti treneriai – Ramūnas Kulbis (Jonava), Virgilijus Stapulionis (Biržai) ir Evgenijus Kravčukas (Šiauliai).

Kursus išlaikiusiems treneriams suteikta teisė akredituotis tarptautiniuose turnyruose, visų amžiaus grupių Europos ir pasaulio čempionatuose.

„Manau, kad kiekvienas treneris turi nuolat didinti savo žinių bagažą ir kelti turimą kvalifikaciją. Džiugu, kad Lietuvos bokso treneriai rodo iniciatyvą ir tai neabejotinai prisideda prie dar didesnių mūsų sportininkų pergalių“, – kalbėjo LBF Trenerių tarybos pirmininkas Vidas Bružas.

Rugpjūčio pradžioje vykę kursai buvo pirmieji vykdomi nuotoliniu būdu, tad tikimasi, kad ateityje trenerių ir teisėjų kvalifikacijos kėlimo kursų daugės.

Planuojama, kad artimiausioje ateityje į vienos ir dviejų žvaigždžių trenerių kursus bus deleguojama dar daugiau trenerių. Taip pat numatoma į artimiausiu metu vyksiančius vienos ir dviejų žvaigždžių teisėjų kursus deleguoti LBF teisėjus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Kaune prasideda Lietuvos jaunimo bokso čempionatas

2023 vasario 08

news-1

Vasario 8-11 dienomis Kaune, Lietuvos sporto universiteto Centrinių rūmų sporto…

SKAITYTI

Vengrijoje – pasiruošimo stovyklą vainikuojantis Bockų turnyras

2023 vasario 07

news-1

Sausio pabaigoje – vasario pradžioje Tatoje vykusi geriausių šalies boksininkų…

SKAITYTI

LBF sportininkai nedalyvaus čempionatuose, kur varžysis šalys agresorės

2023 sausio 26

news-1

Sausio 25 dieną Kaune vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo…

SKAITYTI