Tarptautinę kategoriją išlaikė trys LBF deleguoti bokso treneriai

2022 rugsėjo 09

news-art

Tarptautinė bokso asociacija (IBA) rugpjūčio 1-7 dienomis organizavo nuotolinius trenerių kursus vienos žvaigždės sertifikatui gauti.

Egzaminą kursų pabaigoje išlaikė ir sertifikatą gavo trys Lietuvos bokso federacijos (LBF) deleguoti treneriai – Ramūnas Kulbis (Jonava), Virgilijus Stapulionis (Biržai) ir Evgenijus Kravčukas (Šiauliai).

Kursus išlaikiusiems treneriams suteikta teisė akredituotis tarptautiniuose turnyruose, visų amžiaus grupių Europos ir pasaulio čempionatuose.

„Manau, kad kiekvienas treneris turi nuolat didinti savo žinių bagažą ir kelti turimą kvalifikaciją. Džiugu, kad Lietuvos bokso treneriai rodo iniciatyvą ir tai neabejotinai prisideda prie dar didesnių mūsų sportininkų pergalių“, – kalbėjo LBF Trenerių tarybos pirmininkas Vidas Bružas.

Rugpjūčio pradžioje vykę kursai buvo pirmieji vykdomi nuotoliniu būdu, tad tikimasi, kad ateityje trenerių ir teisėjų kvalifikacijos kėlimo kursų daugės.

Planuojama, kad artimiausioje ateityje į vienos ir dviejų žvaigždžių trenerių kursus bus deleguojama dar daugiau trenerių. Taip pat numatoma į artimiausiu metu vyksiančius vienos ir dviejų žvaigždžių teisėjų kursus deleguoti LBF teisėjus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionatui rengėsi turnyre Slovakijoje

2024 birželio 03

news-1

Gegužės 31 – birželio 2 d. Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai liko be kelialapių į Paryžiaus olimpines žaidynes

2024 gegužės 30

news-1

Lietuvos boksininkai baigė pasirodymą gegužės 24 – birželio 3 dienomis…

SKAITYTI

Paskutinė galimybė: Lietuvos boksininkai varžysis dėl olimpinių kelialapių

2024 gegužės 23

news-1

Gegužės 24 – birželio 3 dienomis Tailando sostinėje Bankoke vyks…

SKAITYTI
Translate »