Tęsiasi projektas „Jaunuolių (berniukų ir vaikinų) boksas Vilniaus mieste“

2022 kovo 15

news-art

Vilniaus bokso akademija, bendradarbiaudama kartu su Vilniaus miesto savivaldybe, 2022–2024 m. vykdo sporto projektą „Jaunuolių (berniukų ir vaikinų) boksas Vilniaus mieste“. Šiuo projektu siekiame skatinti jaunuolių užimtumą ir didelį sportinį meistriškumą Vilniaus mieste.

Į bokso sporto treniruotes visus metus be pertraukų yra kviečiami treniruotis 6-15 metų vaikai ir 16-22 metų jaunuoliai. Treniruočių metu jie ne tik tobulins savo fizines galimybes, tačiau ir įgys profesionalias žinias bei įgūdžius ir realias galimybes tapti aukšto meistriškumo sportininkais, atstovausiančiais Vilniaus miesto rinktines nacionaliniuose bei tarptautiniuose bokso turnyruose.

Treniruotės yra vykdomos, skirstant boksininkus į dvi treniruočių grupes:
1. Aukšto meistriškumo sportininkų (16-22 m.) rengimas. Aukšto meistriškumo boksininkų rengimo planavimas, strategijos ir užduočių formulavimas.
2. Vaikų (6-15 m.) įtrauktis į fizinio aktyvumo veiklas kasdien, pasibaigus pamokoms, tokiu būdu užtikrinant jų teisingais principais pagrįstą laisvalaikio praleidimą, sveiko ir fiziškai aktyvaus gyvenimo formavimas ir socialinių įgūdžių tobulinimas.

Tam, kad sportininkai turėtų galimybę tinkamai pasiruošti bokso turnyrams ir atrankai į Lietuvos vyrų bokso rinktinę, svarbu, kad jų pasiruošimu ir rengimu rūpintųsi atsakingas ir profesines žinias turintis treneris. Aleksandras Baranovas – diplomuotas bokso treneris turintis ne tik technines bokso sporto žinias, tačiau ir pedagogines, psichologines žinias, kurios yra naudojamos dirbant su jaunuoliais ir nepilnamečiais. Treneris autoritetas – taip pat labai svarbus aspektas, dirbant su jaunuoliais. Aleksandras Baranovas – vienas geriausių ir daugiausiai profesinių bei praktinių žinių turintis bokso treneris sostinėje, ne kartą dalyvavęs ir iškovojęs medalius Lietuvos čempionatuose ir įvairiuose tarptautiniuose bokso turnyruose.

Sporto projekto tikslas – bokso treniruočių metu, ugdyti aukšto sportinio meistriškumo boksininkus (vyrų grupė) ir jų pamainą (vaikai ir jaunimas), kuri atstovautų Lietuvai aukščiausio lygio bokso turnyruose Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje.

Vilniaus bokso akademija jau ne vienerius metus įtraukia vaikus ir jaunuolius į bokso sporto šaką, suteikdama galimybes siekti aukščiausių rezultatų. Vilniaus miesto jaunimo nusikalstamumo prevencija, vaikų ir jaunuolių užimtumo didinimas, laisvalaikio praleidimo koordinavimas, socialinių ryšių kūrimas, aukšto meistriškumo sportininkų rengimas, Lietuvos bokso rinktinės pamainos rengimas, kandidatų į Lietuvos olimpinę rinktinę rengimas ir kt. – tai yra esminiai ir prioritetiniai dalykai, į kuriuos atkreipiamas didžiausias dėmesys.

Kviečiame prisijungti prie Vilniaus bokso akademijos ir Vilniaus miesto savivaldybės vykdomo sporto projekto ir atvykti treniruotis bei siekti aukščiausių bokso sporto rezultatų.

Lauksime Jūsų bokso ir fizinio rengimo centre „City Boxing“, adresu – Kalvarijų g. 143, Vilnius.

Kontaktinis telefonas informacijai +37064695439 – Aleksandras Baranovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Iš bokso turnyro Estijoje lietuviai grįžo su dvylika medalių

2023 spalio 02

news-1

Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis Estijos sostinėje Taline vykusiame…

SKAITYTI

Turnyre Lenkijoje – trys medalius iškovoję Lietuvos boksininkai

2023 rugsėjo 25

news-1

Baigėsi rugsėjo 18-23 dienomis vykęs Leszeko Drogoszo memorialinis turnyras Lenkijoje,…

SKAITYTI

Patvirtintos kandidatūros Lietuvos bokso šimtmečio apdovanojimams

2023 rugsėjo 15

news-1

Rugsėjo 14 dieną Kaune vyko ketvirtasis šiemet Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI
Translate »