Trylika Lietuvos jaunių pradeda pasirodymą Europos bokso čempionate

2023 liepos 21

news-art

Liepos 21-30 dienomis Ploještyje (Rumunija) vyks Europos jaunių bokso čempionatas, kuriame varžysis net 13 boksininkų iš Lietuvos – 8 vaikinai ir 5 merginos.

Pirmasis iš lietuvių savo pasirodymu Senojo žemyno pirmenybes liepos 21 d. (penktadienį) pradės svorio kategorijoje iki 52 kg kovosiantis Simonas Puniškis, kuris šešioliktfinalyje susitiks su lenku Igoru Przemyslawu Soczowka.

Liepos 23 d. (sekmadienį) startuos pirmoji Lietuvos rinktinės mergina – Jelizaveta Jakimova (iki 54 kg) aštuntfinalyje boksuosis su vengre Noemi Raba.

Aštuntfinaliuose liepos 23 d. kovos ir trys sunkiausi Lietuvos boksininkai. Dovydas Vasiliauskas (iki 70 kg) susitiks su kroatu Dominiku Paličiumi, Kevinas Adamonis (iki 75 kg) susirems su vengru Sandoru Varadi, o Danielius Baltrušaitis (iki 80 kg) išbandys moldovo Maximo Verdeso jėgas.

Liepos 24 d. (pirmadienį) aštuntfinaliuose boksuosis Giedrius Bačianskas (iki 60 kg), susitiksiantis su suomiu Oskari Juhani Immonenu, ir Radislavas Pilatas (iki 63 kg), suremsiantis pirštines su albanu Jurgenu Lazriu.

Milda Altaravičiūtė (iki 48 kg) liepos 25 d. (antradienį) ketvirtfinalyje bandys užsitikrinti Europos čempionato medalį. Norint tai padaryti lietuvei reikės įveikti varžovę iš Moldavijos Iulianą Ovsepianą.

Aštuntfinaliuose liepos 25 d. kovos vaikinai – Nojus Stanišauskas (iki 48 kg) susitiks su čeku Dorianu Kropogu, o Vladimiras Abramovas (iki 66 kg) susirems su slovėnu Valu Prosenjaku.

Bronzos medalius liepos 26 d. (trečiadienį) užsitikrinti galės ketvirtfinaliuose kovosiančios lietuvės. Luka Vitkutė (iki 60 kg) susitiks su ukrainiete Yuliia Stepakova, Gustė Gataveckaitė (iki 66 kg) surems pirštines su itale Sara Scorrano, o Kamilė Balukevičiūtė (virš 80 kg) kausis su turke Havvanura Kethuda.

Lietuvos bokso rinktinei Europos čempionate Rumunijoje vadovaus vyriausiasis nacionalinės ekipos treneris Marius Narkevičius. Jam talkins treneriai Miroslavas Krepštulis ir Stasys Balčiauskas. Pirmenybėse taip pat dirbs teisėjas iš Lietuvos – Rytis Vasiliauskas.

Iš viso Europos pirmenybėse dalyvaus 378 sportininkai iš 32 valstybių – 260 vaikinų ir 118 merginų. Senojo žemyno čempionate Rumunijoje nedalyvaus šalių agresorių – Rusijos ir Baltarusijos – sportininkai.

Praėjusiais metais Lietuvos rinktinė iš Europos jaunių čempionato grįžo su keturiais bronzos medaliais, kuriuos iškovojo merginos – Gabrielė Sinickaitė (iki 57 kg), Beatričė Savickaitė (iki 60 kg), Gustė Gataveckaitė (iki 66 kg) ir Vesta Austinaitė (iki 75 kg).

Simono kovos transliacijos nuoroda: https://www.youtube.com/live/DdGsUPvctNs?feature=share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

„Never Give Up“ LBF sportininkams siūlo nuolaidas bokso reikmenims

2023 rugsėjo 25

news-1

Lietuvos bokso federacijos (LBF) rėmėjas, Australijos bokso reikmenų gamintojas „STING“,…

SKAITYTI

Turnyre Lenkijoje – trys medalius iškovoję Lietuvos boksininkai

2023 rugsėjo 25

news-1

Baigėsi rugsėjo 18-23 dienomis vykęs Leszeko Drogoszo memorialinis turnyras Lenkijoje,…

SKAITYTI

Patvirtintos kandidatūros Lietuvos bokso šimtmečio apdovanojimams

2023 rugsėjo 15

news-1

Rugsėjo 14 dieną Kaune vyko ketvirtasis šiemet Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI
Translate »