Vengrijoje – pasiruošimo stovyklą vainikuojantis Bockų turnyras

2023 vasario 07

news-art

Sausio pabaigoje – vasario pradžioje Tatoje vykusi geriausių šalies boksininkų mokomoji treniruočių stovykla keliasi į pietinę Vengrijos dalį, kur vasario 7-12 dienomis tarptautiniame 67-ajame Bockų memorialiniame turnyre dalyvaus 11 lietuvių.

Lietuvos boksininkų pasirodymui startą duos Ana Starovoitova (svorio kategorija iki 60 kg), kuri vasario 7 d. (antradienį) turnyro aštuntfinalyje kovos su slovake Miroslava Jedinakova.

Svorio kategorijoje iki 80 kg varžysis net du lietuviai – Robertas Liorančas šešioliktfinalyje vasario 7 d. susitiks su čeku Tomasu Buresu, o Arnas Kazakevičius aštuntfinalyje vasario 8 d. (trečiadienį) kovos su lenku Kacperu Derda.

Identiškas Lietuvos boksininkų skaičius dalyvaus svorio kategorijoje virš 92 kg. Vasario 7 d. aštuntfinalyje Algirdas Baniulis pirštines surems su australu Teremoana Teremoana, o Jonas Jazevičius vasario 7 d. aštuntfinalyje bandys nurungti lenką Oskarą Safaryaną.

Į svorio kategorijos iki 63,5 kg aštuntfinalį burtų keliu patekęs Andriejus Lavrenovas dėl bilieto į ketvirtfinalį vasario 8 d. susirungs su vietiniu vengru Richardu Kovacsu.

Vasario 8 d. svorio kategorijos iki 92 kg aštuntfinaliuose varžysis Simonas Urbonavičius ir Darius Voišnarovičius. Pastarasis susitiks su Uzbekistano kovotoju Sanjaru Tursunovu, o S. Urbonavičius bandys atlaikyti Kazachstano boksininko Aibeko Oralbay iššūkį.

Vasario 9 d. (ketvirtadienį) svorio kategorijos iki 86 kg ketvirtfinalyje su belgu Idrisu Legenasse susitiks Aras Dūdėnas.

Dėl kelialapio į pusfinalį vasario 9 d. taip pat kovos Aleksandras Trofimčiukas (iki 75 kg), ketvirtfinalyje bandysiantis atlaikyti australo Callumo Peterso pajėgumą.

Vasario 9 d. pusfinalyje su australe Emma-Sue Freentree susitiks medalį jau užsitikrinusi, bet bilieto į pusfinalį sieksianti Iveta Lešinskytė (iki 81 kg).

Su Lietuvos boksininkais Vengrijoje dirba treneris Denisas Naidionovas. Į tarptautinį Bockų bokso turnyrą teisėjauti išvyko Vilmantas Bobinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

LBF ir NGUsports kviečia dalyvauti jaunųjų talentų paieškos ir pripažinimo programoje „Never give up“

2024 gegužės 17

news-1

NGUsports komanda kartu su Lietuvos bokso federacija kviečia jaunuosius boksininkus…

SKAITYTI

Lietuvos boksininkai patirties sėmėsi tarptautiniuose mačuose Lenkijoje

2024 gegužės 13

news-1

Praėjusį šeštadienį (gegužės 10 d.) Dobčičo mieste Lenkijoje vyko tarptautinis…

SKAITYTI

Paaiškėjo naujieji Lietuvos jaunučių bokso čempionai

2024 gegužės 13

news-1

Baigėsi gegužės 8–10 dienomis Palangos sporto centro arenoje vykęs Lietuvos…

SKAITYTI
Translate »