Vykdomasis komitetas patvirtino LBF konferencijos datą

2022 kovo 08

news-art

Kovo 4 d. Kaune įvyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Jame dalyvavo septyni nariai iš aštuonių: prezidentas Darius Šaluga, viceprezidentai Vilmantas Bobinas ir Gintautas Statkevičius, Trenerių tarybos pirmininkas Vidas Bružas, Teisėjų kolegijos pirmininkas Anatolijus Kriukovas, Sporto klubų atstovas Bronislavas Šimokaitis ir generalinis sekretorius Donatas Mačianskas.

VK posėdyje patvirtinta 2022 m. LBF ataskaitinės – rinkiminės Konferencijos data ir vieta, taip pat visuotinių LBF trenerių ir LBF teisėjų susirinkimų datos ir vietos, vyko individualus vyrų ir moterų rinktinės narių sportinių rezultatų aptarimas, nustatyta maistpinigių dydžiai boksininkams ir teisėjams, priimtas naujas narys bei nutarta skirti paramą nuo karo kenčiančiai Ukrainai.

Posėdyje dalyvavę VK nariai vienbalsiai nusprendė LBF ataskaitos ir rinkimų Konferenciją šaukti 2022 m. balandžio 13 d., Kaune. Taip pat patvirtinta Konferencijos darbotvarkė. Prieš Konferenciją dar vienas VK posėdis, kuriame bus tvirtinamos kandidatūros į VK narius, bus šaukiamas balandžio 4 dieną.

Remiantis LBF įstatais, prieš rinkimų – ataskaitos Konferenciją turi būti sušaukti visuotiniai trenerių ir teisėjų susirinkimai. Juos nuspręsta šaukti kovo 30 d. Kaune. 10 val. prasidės visuotinis trenerių susirinkimas, o 11 val. vyks visuotinis teisėjų susirinkimas.

VK posėdyje vyko individualus suaugusiųjų vyrų ir moterų rinktinės narių sportinių rezultatų aptarimas: pasiruošimo ir kovų analizė, progresas arba regresas, pateikti siūlymai ir kt. Aptartas kiekvienas rinktinės narys (vyrai ir moterys), dalyvavęs 2022 m. mokomosiose treniruočių stovyklose Lietuvoje, Suomijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje. Svarstytas ir patvirtintas Lietuvos rinktinės, dalyvausiančios Europos U22 čempionate sąrašas: už LBF lėšas į Europos čempionatą vyksta Andriejus Lavrenovas, Aleksandras Trofimčukas, Aras Dūdėnas, Darius Voišnarovičius, Gabrielė Stonkutė, treneriai Denisas Naidionovas ir Marius Palionis bei teisėjas Vilmantas Bobinas, už privačias lėšas – Nedas Gudomskas ir Erikas Laurikietis.

Svarstyta Olimpinės rinktinės kandidatų ir Olimpinės pamainos sąrašuose esančių boksininkų maistpinigių dydžiai. Nuspręsta Europos jaunimo U22 vicečempionei Gabrielei Stonkutei mokėti maksimalius maistpinigius (42 EUR dienai) už visas darbo dienas, įskaitant savaitgalius, bet ne daugiau kaip tikslinė Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) skirta solidarumo stipendija (1500 JAV dolerių per mėn.).

Nuspręsta Lietuvos čempionatų metų (jaunučių, jaunių, jaunimo, suaugusiųjų, vyrų ir moterų) teisėjų maistpinigių normą pakelti nuo 30 iki 40 EUR dienai (200 EUR už čempionatą).

Birželio 18 d. Kaune vyksiančios Olimpinės dienos organizaciniais klausimais įpareigota koordinuoti ir bendradarbiauti Kauno bokso federacija.

VK pateikta informacija apie Vilniaus apygardos teismo 2022 m. vasario 24 d. priimtą sprendimą atstatyti Vilniaus apskrities bokso federacijos narystę LBF.

Svarstytas Tauragės kovų akademijos prašymas priimti į LBF narius. Nutarta, kad jeigu Tauragės kovų akademija vienkartinį stojimo mokestį susimoka iki kito VK posėdžio balandžio 4 d., priimti Tauragės kovų akademiją į LBF narius bandomajam laikotarpiui. Bandomąjį laikotarpį skaičiuoti nuo 2022 m. kovo 4 d.

Posėdyje pristatyta TOK pozicija Rusijos ir Baltarusijos sporto organizacijų, sportininkų ir oficialių asmenų atžvilgiu. LBF prezidentas D. Šaluga informavo VK narius, kad vis dar laukiama Tarptautinės bokso federacijos (IBA) pavėluotos reakcijos, kuri turėtų būti sutinkama su TOK pozicija. Reaguojant į Rusijos agresiją Ukrainoje bei solidarizuojantis su kitomis sporto šakų nacionalinėms federacijomis, vienbalsiai nuspręsta skirti LBF paramą 1000 EUR. Ji bus skirta Ukrainos sportininkams ir jų šeimoms tiek Ukrainoje, tiek padedant jiems išvykti iš karo zonos bei atvykusiems į Lietuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Trys medaliai jaunių Europos čempionate, bet kaip sekėsi lietuvių varžovams?

2024 liepos 05

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusiame Europos…

SKAITYTI

Europos jaunių čempionate – trys Lietuvos boksininkų medaliai

2024 liepos 01

news-1

Baigėsi birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykęs…

SKAITYTI

Gausi Lietuvos jaunių rinktinė pradeda kovas Europos čempionate

2024 birželio 23

news-1

Birželio 23–30 dienomis Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vyks Europos…

SKAITYTI
Translate »