APB lygoje E. Stanionis susikaus su iraniečiu

2016 vasario 05

news-art

Tarptautinės bokso asociacijos AIBA profesionalų APB lygoje Europos čempionas Eimantas Stanionis šeštadienį stos į kovą su Irano boksininku Aminu Ghasemipouru. Stambule (Turkija) vyksiančioje svorio kategorijos iki 69 kg. dvikovoje boksininkai kovos aštuonis raundus.

21-erių metų E. Stanionis ir 30-etis A. Ghasemipouras iki šiol ringe nėra susitikę. E. Stanionis APB lygoje turėjo 6 kovas – iškovojo 3 pergales ir patyrė 3 pralaimėjimus. 2012 metų Londono olimpiados dalyvis A. Ghasemipouras APB lygoje pasiekė vieną pergalę ir kartą turėjo pripažinti varžovo pranašumą.

„Sudėtinga spręsti apie sportinę formą, nes paskutinę kovą turėjau pasaulio čempionate prieš keturis mėnesius. Paskutinė APB lygos kova vyko praėjusių metų liepos mėnesį. Bet nėra kada dairytis atgal, reikia žūtbūt iškovoti pergalę, nes ji bus labai svarbi kovoje dėl olimpinio kelialapio“, – sakė nuo ketvirtadienio Stambule besitreniruojantis E. Stanionis.

APB lygoje bus dalijami kelialapiai į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes, tačiau AIBA dar nėra patvirtinusi aiškios sistemos, kiek APB lygoje kovojančių boksininkų gali patekti į olimpiadą. APB lygoje kovoja ir kitas Lietuvos boksininkas, Londono olimpinių žaidynių prizininkas Evaldas Petrauskas.

„Eimantui buvo sunku ilgą laiką išlaikyti sportinę formą, nes kova ne kartą buvo nukelta. Pradžioje buvo planuota APB kovas rengti sausio 16 dieną Jungtinėse Amerikos Valstijose, vėliau perkėlė į sausio pabaigą, o dabar į vasario pradžią“, – sako Europos čempiono treneris Vidas Bružas.

APB kovos Stambule prasidės 18 val. Lietuvos laiku. Lietuvio kova su iraniečiu yra trečia šeštadienio vakarą.

Numatyta tiesioginė transliacija internete: APB Pro Boxing

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Gabrielei Stonkutei nepavyko iškovoti olimpinio kelialapio

2021 birželio 04

news-1

Paryžiuje prasidėjo Tokijo olimpinių žaidynių bokso varžybų atrankos turnyras. Europos…

SKAITYTI

Olimpiniame atrankos turnyre G.Stonkutės laukia tituluotos varžovės

2021 birželio 02

news-1

Birželio 4-8 dienomis Paryžiuje vyks paskutinis Tokijo olimpinių žaidynių bokso…

SKAITYTI

Lietuvos jaunimo čempionate dominavo kauniečiai ir pasvalietės

2021 gegužės 24

news-1

Panevėžio „Aukštaitijos“ sporto komplekse keturias dienas vyko kovos dėl Lietuvos…

SKAITYTI