Arūnas Valinskas ištesėjo pažadą Evaldui Petrauskui

2012 rugpjūčio 20

news-art

Seimo narys Arūnas Valinskas vėl prisikalbėjo – politikas pralaimėjo lažybas dėl boksininko Evaldo Petrausko, olimpinėse žaidynėse laimėjusio bronzos medalį, ir turėjo apsirengti suknelę.

Seimo narys pasižadėjo užsimauti suknelę, jei iš Šilutės rajono kilęs sportininkas Londono olimpinėse žaidynėse iškovos medalį.

Kartu politikas pasižadėjo, kad pergalės atveju Šilutėje surengs koncertą – šį pažadą jis ištesėjo. Į Šilutę koncertuoti atvyko Inga Valinskienė, geri A.Valinsko draugai – Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė. Žadėta, kad koncerte bus ir Deividas Norvilas-Deivis, bet jis taip ir nepasirodė – penktadienio vakarą Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre numatyta “Velnio nuotakos” premjera, kur jam patikėtas Pinčiuko vaidmuo.

Olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas penktadienio vakarą iškilmingai sutiktas Šilutės mažųjų laivų uoste.

Patys šilutiškiai iš Traksėdžių miestelio kilusį E.Petrauską ragino vieni kitus sutikti kur kas gausiau nei per palydas. A.Valinskas prieš renginį portalui Žmonės.lt vylėsi, kad jam gal neprireiks žygiuoti Šilutės gatvėmis vilkint suknelę ir mosuojant bumbulais.

Tačiau pažadas neliko tik pažadu – jis iš tiesų apsirengė suknelę ir E.Petrauską pasitiko vilkėdamas tą patį rūbą, kaip ir pralošęs lažybas 2008-aisiais.

Prieš ketverius metus A.Valinskas jau turėjo matuotis suknelę – tuomet jis pralošė lažybas dėl kito sportininko – penkiakovininko Edvino Krungolco. Tada jis susilažino su Marijonu Mikutavičiumi, kuris penkiakovininkas iš Pekino parveš medalį – E.Krungolcas ar Andrejus Zadneprovskis.

E.Petrauskui iškilmingai įteiktas rūkytas ungurys, o A.Valinskas ir toliau žarstė pažadus. Šilutės bokso klubui jis pažadėjo įteikti tiek pat sidabro, kiek sveria E.Petrausko bronzos medalis. Anot politiko, šilutiškis parodė, kad iš tiesų buvo vertas sidabro.

E.Petrausko pirmajam treneriui Vincui Murauskui įteiktas šamas. Bokso federacija pažadėjo kompensuoti visas išlaidas, kurias patyrė pats savo lėšomis keliaudamas į Londoną, stebėti savo auklėtinio kovų.

Vietos gyventojai, spausdami ranką E.Petrauskui, žadėjo po kiekvieno laimėjimo sutikti taip pat trankiai.

Parengė Aurelija Kripaitė /Žmonės.lt 20:56 17/08/2012

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Sunkiasvorių nokautai lėmė Lietuvos rinktinės pergalę prieš Daniją

2021 rugsėjo 13

news-1

Bokso ringas po atviru dangumi, atkaklios Lietuvos ir Danijos rinktinių…

SKAITYTI

Ringe po atviru dangumi susikaus Lietuvos ir Danijos bokso rinktinės

2021 rugsėjo 09

news-1

Rugsėjo 11 d. bokso gerbėjų laukia išskirtinis renginys. Marijampolės „Sūduvos“…

SKAITYTI

Kauno bokso federacijos prezidentu perrinktas Rimantas Rutkauskas

2021 rugsėjo 02

news-1

Laikinojoje sostinėje įvyko Kauno bokso federacijos Tarybos posėdis. Jame išrinktas…

SKAITYTI