DĖL NARYSTĖS LIETUVOS BOKSO FEDERACIJOJE PATVIRTINIMODĖL NARYSTĖS LIETUVOS BOKSO FEDERACIJOJE PATVIRTINIMODĖL NARYSTĖS LIETUVOS BOKSO FEDERACIJOJE PATVIRTINIMO

2012 lapkričio 28

news-art

Vadovaujantis naujai priimtais Lietuvos bokso federacijos (toliau LBF) įstatais ir 2012 metų kovo 24 dieną Kėdainiuose vykusioje Konferencijoje priimtu nutarimu, visi buvę Federacijos nariai privalėjo iki 2012 metų spalio 1 dienos pateikti prašymus pratęsti narystę LBF. Naujoje įstatų redakcijoje panaikinta prieš tai buvusi nuostata, kad LBF nariais gali būti ir biudžetinės įstaigos (savivaldybių sporto mokyklos bei sporto centrai), kadangi tai prieštaravo Lietuvos respublikos Biudžetinių įstaigų įstatymo 3 str. 4 d. 1 p. ir LR Civilinio kodekso 2.45 str.

LBF įstatų naujoje redakcijoje yra numatyta galimybė biudžetinių įstaigų, t.y. sporto mokyklų ir sporto centų atstovams būti LBF nariais, kaip fiziniams asmenims, t.y. sporto mokyklų ir sporto centrų atstovams suteikta galimybė gali dalyvauti LBF Konferencijoje su balso teise.

Iki 2012 metų spalio 1 dienos Lietuvos bokso federacijoje narystę pakartotinai patvirtino tik 22 iš prieš tai buvusių 62 narių, todėl 2012 metų lapkričio 16 dieną vykusiame Federacijos Vykdomojo komiteto posėdyje buvo priimtas sprendimas pratęsti narystės pratęsimo terminą iki 2013 metų vasario 1 dienos bei apie tai raštu informuoti visas organizacijas, kurios buvo LBF nariais iki 2012 metų kovo 24 dienos.

LBF praneša, kad bokso sporto klubai, miestų ar apskričių bokso federacijos bei kitos nevalstybinės bokso organizacijos, kurios nori tęsti ir patvirtinant narystę, privalo pateikti žemiau išvardintus dokumentus:

 

– laisvos formos prašymą patvirtinti narystę LBF;
– besikreipiančio juridinio asmens galiojančio registravimo pažymėjimo arba išplėstinio išrašo kopiją;
– įstaigos ar organizacijos galiojančių įstatų kopiją;

 

Biudžetinės įstaigos, t.y. sporto mokyklos ir sporto centrai, kurie pageidauja deleguoti į LBF savo atstovus fizinių narių teisėmis, privalo iki 2013 metų vasario 1 dienos pasirašyti partnerystės sutartį su LBF (sutarties pavyzdys priedas Nr.1 žiūrėti dokumentų skiltį) ir pateikti kitus, žemiau išvardintus dokumentus:
– organizacijos vadovo patvirtinimą, kad siūlomas asmuo šioje organizacijoje dirba ar vykdo su bokso sporto šakos plėtojimu susijusią veiklą;
– biudžetinės įstaigos vadovo įgaliojimą atstovauti šią organizaciją LBF;
– juridinio asmens registravimo pažymėjimo kopiją patvirtintą šios įstaigos vadovo;
– galiojančių biudžetinės įstaigos įstatų kopiją;
– deleguojamojo laisvos formos prašymą priimti LBF nariu, kaip fizinį asmenį atstovaujantį biudžetinę įstaigą ir patvirtinimu, kad yra susipažinęs su LBF įstatais, bei įsipareigoja jų laikytis.
Dokumentus pateikti į Lietuvos bokso federaciją paštu arba tiesiogiai LBF sekretoriatui adresu:
Lietuvos bokso federacija
Žemaitės g. 6, LT-03117 Vilnius
Telefonas pasiteiravimui: +370 5 2136336
El. paštas: info@boksofederacija.lt

Pastaba: visų pateikiamų dokumentų kopijos turi būti patvirtintos vadovaujantis visais raštvedybos reikalavimais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Sunkiasvorių nokautai lėmė Lietuvos rinktinės pergalę prieš Daniją

2021 rugsėjo 13

news-1

Bokso ringas po atviru dangumi, atkaklios Lietuvos ir Danijos rinktinių…

SKAITYTI

Ringe po atviru dangumi susikaus Lietuvos ir Danijos bokso rinktinės

2021 rugsėjo 09

news-1

Rugsėjo 11 d. bokso gerbėjų laukia išskirtinis renginys. Marijampolės „Sūduvos“…

SKAITYTI

Kauno bokso federacijos prezidentu perrinktas Rimantas Rutkauskas

2021 rugsėjo 02

news-1

Laikinojoje sostinėje įvyko Kauno bokso federacijos Tarybos posėdis. Jame išrinktas…

SKAITYTI