E.Stanionis – tarp aštuonių geriausių pasaulyje

2015 spalio 10

news-art

Europos čempionas Eimantas Stanionis (svorio kategorija iki 69 kg) sėkmingai skinasi kelią pasaulio čempionato medalių ir olimpinio kelialapio link.

Kataro sostinėje Dohoje vykstančio pasaulio čempionato aštuntfinalyje 21-erių metų lietuvis 3:0 (30:27, 30:27, 30:27) nugalėjo trečiąjį pagal reitingą pirmenybėse 29-erių metų Venesuelos boksininką Gabrielį Maestre’ą Perezą. Praėjusiame 2013 metų pasaulio čempionate venesuelietis iškovojo bronzos medalį.

„Varžovas – labai patyręs ir pasiekęs nemažai pergalių, bet man ringe nėra autoritetų, prieš kiekvieną kovą nusiteikiu taip, lyg man ji būtų paskutinė ir ringe atiduodu visas jėgas. Todėl į varžovų titulus nesidairau“, – po laimėto aštuntfinalio sakė E. Stanionis.  – „Prieš kovą su treneriais tarėmės, kad reikia varžovą aplenkti prieš pradedant jam atakuoti, tai pavyko įgyvendinti. Buvau greitesnis už venesuelietį. Be to pavyko gerai apsiginti, beveik visi jo smūgiai buvo į pirštines“.

„Eimantas ringe puikiai įgyvendino numatytą planą. Svarbiausia, kad jis tinkamai nusiteikia psichologiškai, nes tokiame lygyje ne kiekvienas toks jaunas boksininkas gali gerai boksuotis. Eimantas gyvena boksu – jis stebi daug kovų, analizuoja kiekvieną varžovo judesį, jis net į ringą lipa su šypsena. Boksas – visas jo gyvenimas, todėl ir pasiekia gerų rezultatų“, – teigė E. Stanionio treneris Vidas Bružas.

Pasaulio čempionato ketvirtfinalyje Lietuvos boksininkas šeštadienį 20:00 val. susitiks su kinu Wei Liu, kuris aštuntfinalyje 3:0 (29:28, 29:28, 29:28) įveikė mongolą Tuvšinbatą Byambą.

27 metų kinas Wei Liu tarptautinės bokso asociacijos reitinge užima 47 vietą, šešeriais metais už varžovą jaunesnis E. Stanionis reitinge yra 13-as. Šių metų Azijos čempionate Wei Liu užėmė 5 vietą, ketvirtfinalyje jis pralaimėjo pasaulio reitingo lyderiui kazachui Danijarui Jeleusinovui. Kinas šiais metais kovojo ir AIBA profesionalioje WSB lygoje „World Series of Boxing“.

„Analizavom kino kovas. Rengiam planą kovai, bet boksas yra neprognozuojamas ir tą planą ringe gali tekti greitai keisti. Eimanto stiprios pusės – greitis, įvairumas, platesnis veiksmų arsenalas. Tą stengsimės išnaudoti. Bus labai sunku, nes pasaulio čempionate silpnų varžovų nėra, o čia jau ketvirtfinalis, į kurį pateko tik aštuoni geriausi iš geriausių“, – sakė V. Bružas.

Pasaulio bokso čempionato kovas tiesiogiai galite stebėti čia: https://www.youtube.com/user/AIBABoxing

Aštuntfinalio E. Stanionio kova nuo 1:12:00

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Sunkiasvorių nokautai lėmė Lietuvos rinktinės pergalę prieš Daniją

2021 rugsėjo 13

news-1

Bokso ringas po atviru dangumi, atkaklios Lietuvos ir Danijos rinktinių…

SKAITYTI

Ringe po atviru dangumi susikaus Lietuvos ir Danijos bokso rinktinės

2021 rugsėjo 09

news-1

Rugsėjo 11 d. bokso gerbėjų laukia išskirtinis renginys. Marijampolės „Sūduvos“…

SKAITYTI

Kauno bokso federacijos prezidentu perrinktas Rimantas Rutkauskas

2021 rugsėjo 02

news-1

Laikinojoje sostinėje įvyko Kauno bokso federacijos Tarybos posėdis. Jame išrinktas…

SKAITYTI