Europos čempionatui ruošiasi Ispanijoje

2018 balandžio 13

news-art

Lietuvos jaunimo vyrų ir moterų rinktinės ruošiasi Europos čempionatui. Nuo balandžio 7 dienos jaunieji Lietuvos boksininkai kartu su treneriais Julium Kibu, Darium Katkevičium ir Egidijumi Kondratu, treniruojasi Alikantėje.

Paskutinėje treniruočių stovykloje prieš Europos čempionatą Ispanijoje lietuviai prakaitą lieja kartu su Airijos ir Ispanijos rinktinėmis.

Treniruočių stovykloje dalyvauja dvi merginos – šilutiškė Rugilė Altaravičiūtė (svorio kategorija iki 51 kg) ir panevėžietė Gabrielė Diekontaitė (75 kg) bei septyni vaikinai: kauniečiai Airidas Staniūnas (49 kg), Erikas Laurikietis (60 kg), Romanas Kudriavecas (64 kg) ir Liudvikas Lagunavičius (+91 kg), panevėžiečiai Rokas Avižonis (69 kg) ir Domantas Prišmantas (81 kg) bei telšiškis Vilmantas Sirius (75 kg).

„Tai pirmas kartas, kai Lietuvos jaunimo rinktinė treniruočių stovyklą rengia Ispanijoje ir esam tuo labai patenkinti. Visos sąlygos – tiek treniruočių, tiek buities yra puikios. Boksininkams ir boksininkėms, kaip ir treneriams, motyvacijos nestinga, treniruotėse visi pluša išsijuosę ir pilna jėga rengiasi Europos čempionatui. Tiesiai iš treniruočių stovyklos Ispanijoje vyksime į Europos čempionatą kaimynėje Italijoje“, – sako Lietuvos jaunimo rinktinės treneris J. Kibas.

Europos jaunimo čempionatas Italijos mieste Roseto degli Abruzzi vyks balandžio 17-26 d.

„Norėjome sudaryti kuo geresnes sąlygas mūsų jaunimo rinktinei prieš svarbiausią šių metų startą – Europos čempionatą. Pasirinkome Ispaniją, nes tai gera vieta aklimatizacijai, be to, čia tuo pat metu stovyklauja ir stiprios kitų šalių rinktinės. Surengti stovyklą padėjo ir Ispanijos bokso federacijos vadovai, su kuriais tiesioginiai kontaktai užsimezgė Vilniuje vykusiame Dano Pozniako turnyre“, – sako Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Europos pirmenybėse prie Lietuvos rinktinės prisidės dar du treneriai Marius Palionis ir Marius Narkevičius bei teisėjas Vilmantas Bobinas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Lietuvos rinktinė pradeda 2022 m. varžybų sezoną

2022 sausio 20

news-1

2022 metais Lietuvos vyrų rinktinės laukia labai intensyvus sezonas: tarptautiniai…

SKAITYTI

Gabrielei Stonkutei skirta TOK olimpinio solidarumo stipendija

2022 sausio 18

news-1

Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) skyrė olimpinio solidarumo stipendiją Lietuvos boksininkei…

SKAITYTI

Geriausi 2021 m. Lietuvos boksininkai, treneris, teisėjas ir renginys

2021 gruodžio 30

news-1

2021 metai Lietuvos boksui buvo gan sėkmingi tarptautinėje arenoje. Įvairaus…

SKAITYTI