Europos čempionatui ruošiasi Ispanijoje

2018 balandžio 13

news-art

Lietuvos jaunimo vyrų ir moterų rinktinės ruošiasi Europos čempionatui. Nuo balandžio 7 dienos jaunieji Lietuvos boksininkai kartu su treneriais Julium Kibu, Darium Katkevičium ir Egidijumi Kondratu, treniruojasi Alikantėje.

Paskutinėje treniruočių stovykloje prieš Europos čempionatą Ispanijoje lietuviai prakaitą lieja kartu su Airijos ir Ispanijos rinktinėmis.

Treniruočių stovykloje dalyvauja dvi merginos – šilutiškė Rugilė Altaravičiūtė (svorio kategorija iki 51 kg) ir panevėžietė Gabrielė Diekontaitė (75 kg) bei septyni vaikinai: kauniečiai Airidas Staniūnas (49 kg), Erikas Laurikietis (60 kg), Romanas Kudriavecas (64 kg) ir Liudvikas Lagunavičius (+91 kg), panevėžiečiai Rokas Avižonis (69 kg) ir Domantas Prišmantas (81 kg) bei telšiškis Vilmantas Sirius (75 kg).

„Tai pirmas kartas, kai Lietuvos jaunimo rinktinė treniruočių stovyklą rengia Ispanijoje ir esam tuo labai patenkinti. Visos sąlygos – tiek treniruočių, tiek buities yra puikios. Boksininkams ir boksininkėms, kaip ir treneriams, motyvacijos nestinga, treniruotėse visi pluša išsijuosę ir pilna jėga rengiasi Europos čempionatui. Tiesiai iš treniruočių stovyklos Ispanijoje vyksime į Europos čempionatą kaimynėje Italijoje“, – sako Lietuvos jaunimo rinktinės treneris J. Kibas.

Europos jaunimo čempionatas Italijos mieste Roseto degli Abruzzi vyks balandžio 17-26 d.

„Norėjome sudaryti kuo geresnes sąlygas mūsų jaunimo rinktinei prieš svarbiausią šių metų startą – Europos čempionatą. Pasirinkome Ispaniją, nes tai gera vieta aklimatizacijai, be to, čia tuo pat metu stovyklauja ir stiprios kitų šalių rinktinės. Surengti stovyklą padėjo ir Ispanijos bokso federacijos vadovai, su kuriais tiesioginiai kontaktai užsimezgė Vilniuje vykusiame Dano Pozniako turnyre“, – sako Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Europos pirmenybėse prie Lietuvos rinktinės prisidės dar du treneriai Marius Palionis ir Marius Narkevičius bei teisėjas Vilmantas Bobinas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Iš bokso turnyro Estijoje lietuviai grįžo su dvylika medalių

2023 spalio 02

news-1

Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis Estijos sostinėje Taline vykusiame…

SKAITYTI

Turnyre Lenkijoje – trys medalius iškovoję Lietuvos boksininkai

2023 rugsėjo 25

news-1

Baigėsi rugsėjo 18-23 dienomis vykęs Leszeko Drogoszo memorialinis turnyras Lenkijoje,…

SKAITYTI

Patvirtintos kandidatūros Lietuvos bokso šimtmečio apdovanojimams

2023 rugsėjo 15

news-1

Rugsėjo 14 dieną Kaune vyko ketvirtasis šiemet Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI
Translate »