Europos čempioną rems „Daumantai LT“

2015 gruodžio 09

news-art

Europos čempionas Eimantas Stanionis dėkoja naujiems boksininko rėmėjams – UAB „Daumantai LT“. Kėdainiuose vykusiame renginyje buvo pasirašyta paramos sutartis, kuri padės E. Stanioniui rengtis svarbiausiems artėjančio sezono startams ir kovai dėl olimpinio kelialapio.

„Mums didelės garbė padėti perspektyviam jaunam sportininkui, kuris taip įspūdingai startavo savo sportinės karjeros pradžioje. Norėtume kartu pasiekti jo užsibrėžtą tikslą – dalyvauti olimpinėse žaidynėse ir garsinti mūsų šalį. Esame jam dėkingi už pažadą skirti savo laiko ir žinių jauniesiems Kėdainių boksininkams“, – sako boksininko rėmėju tapusios UAB „Daumantai LT“ direktorius Robertas Neimontas.

Boksininkas ir jo treneris Vidas Bružas dėkoja už pagalbą rėmėjams ir paramą gauti padėjusiam tikram bokso entuziastui, tarptautinės kategorijos teisėjui kėdainiškiui Gintarui Šniukštai.

Europos čempionas kartu su Lietuvos rinktinės treneriu ėmėsi iniciatyvos skatinti vaikus ir jaunimą daugiau sportuoti. Kėdainių sporto centre jie vedė treniruotę bokso užsiėmimus lankantiems vaikams.

„Sakoma, kad keistis reikia pradėti nuo savęs. Todėl savo pavyzdžiu kviečiame vaikus daugiau sportuoti ir laisvalaikį leisti sporto salėse, o ne prie kompiuterio, nes vis daugiau vaikų turi sveikatos problemų. Vasarą rengėme viešas bokso treniruotes parkuose, dabar patys važinėsime po mokyklas“, – sako Lietuvos rinktinės treneris V. Bružas.

Kėdainiuose į treniruotę susirinko dvi dešimtys vaikų nuo 6-ių iki 18-os metų. Ne tik vaikai, bet ir jų treneriai itin atidžiai sekė E. Stanionį, kartojo jo judesius ir mokėsi iš geriausio Europos boksininko. 

„Gan keistai jaučiausi vesdamas treniruotę, nes dar neseniai pats lankiau sporto mokyklą“, – juokavo 21-erių E. Stanionis. – „Labai patiko vaikų noras treniruotis, pas juos entuziazmo tikrai daugiau negu pas suaugusius. Kėdainiuose sudarytos geros sąlygos boksininkams ir čia boksas labai mylimas. Kėdainiuose vyko ir Lietuvos čempionatas, vienintelės varžybos Lietuvoje šiais metais, kuriose galėjau dalyvauti“.

Artimiausiu metu E. Stanionis ir olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas ves treniruotes ir kituose miestuose. Didesnis dėmesys bus skiriamas mažesniems šalies miestams, kuriuose yra gausios bokso treniruotes lankančių vaikų grupės. Bokso treniruotės bus rengiamos ne tik boksininkams, bet ir visiems vaikams bendrojo lavinimo mokyklose.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Sunkiasvorių nokautai lėmė Lietuvos rinktinės pergalę prieš Daniją

2021 rugsėjo 13

news-1

Bokso ringas po atviru dangumi, atkaklios Lietuvos ir Danijos rinktinių…

SKAITYTI

Ringe po atviru dangumi susikaus Lietuvos ir Danijos bokso rinktinės

2021 rugsėjo 09

news-1

Rugsėjo 11 d. bokso gerbėjų laukia išskirtinis renginys. Marijampolės „Sūduvos“…

SKAITYTI

Kauno bokso federacijos prezidentu perrinktas Rimantas Rutkauskas

2021 rugsėjo 02

news-1

Laikinojoje sostinėje įvyko Kauno bokso federacijos Tarybos posėdis. Jame išrinktas…

SKAITYTI