LBF konferencijoje patvirtintos ataskaitos, biudžetas ir strateginis veiklos planas

2021 birželio 12

news-art

2021 m. birželio 12 d. Kaune Lietuvos sporto universitete vyko Lietuvos bokso federacijos (LBF) eilinė-ataskaitos konferencija. Joje dalyvavo 31 iš 45-ių LBF narių. Konferencijoje patvirtintos 2020 metų ataskaitos, 2021 m. LBF biudžeto projektas bei strateginis veiklos planas.

„Buvo sunkūs pandeminiai metai, tačiau nepaisant to, Lietuvos bokso federacijos darbas vyko sklandžiai. Svarbiausia, kad nesustojo varžybos ir pavyko surengti Lietuvos čempionatus įvairiose amžiaus grupėse. Noriu padėkoti visiems mūsų nariams, varžybų organizatoriams, treneriams, sportininkams už nuoširdų ir darnų darbą. Lietuvos bokso federacija, mūsų vieningas darbas ir puoselėjami šiuolaikiniai vadybos standartai tapo pavyzdžiu ir kitoms sporto federacijoms. Jos patikėjo mums atstovauti Lietuvos sportui daug platesniu mastu“, – teigė šiais metais Lietuvos sporto federacijų sąjungos prezidentu išrinktas LBF prezidentas Darius Šaluga.

LBF 2020 m. finansinę ataskaitą ir 2021 m. biudžeto projektą pristatė generalinis sekretorius Donatas Mačianskas. Praėjusių metų biudžetą sudarė 398 519 eurai. Finansinė ataskaita patvirtina vienbalsiai.

„Sporto federacijoms su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu pavyko sutarti, kad dėl pandemijos sutrikdytų varžybų tvarkaraščių ir atkeltų varžybų, 2020 metais nepanaudotos lėšos būtų perkeliamos į 2021 metus. Į šių metų biudžetą mūsų vykdomoms programoms buvo perkelta 140 tūkst. eurų“, – aiškino D. Mačianskas.

2021 m. planuojamas biudžetas yra 480 tūkst. eurų, iš jų 140 tūkst. eurų yra perkelti iš 2020 metų. Valstybės biudžeto lėšos, skirtos federacijos aukšto meistriškumo programos finansavimui sudarys 169 tūkst. eurų. LTOK skiriamos lėšos programoms: Olimpinės rinktinės ir Olimpinės pamainos sportininkų kandidatų mokomojo darbo finansavimui, Sportininkų rengimo medicininiam ir moksliniam aptarnavimui bei federacijos veiklos finansavimui iš viso yra skirta 159 500 eurų.

Trenerių tarybos ataskaitą pateikė ir nuo praėjusių metų balandžio mėnesio iki konferencijos dienos pasiektus rezultatus apžvelgė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Vidas Bružas.

„Lietuvos boksininkams ir boksininkėms pavyko iškovoti Europos čempionatų medalius. Europos jaunių čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo 3 bronzos medalius, dar viena bronza laimėta Europos jaunimo čempionate. Pasaulio jaunimo čempionate per žingsnį nuo medalio liko 5 vietą užėmęs Aleksandras Trofimčiukas. Nors varžybų tvarkaraščius koregavo pandemija, Lietuvos suaugusiųjų rinktinė dalyvavo daug tarptautinių turnyrų – Kaune vyko tarptautinis Algirdo Šociko turnyras, taip pat kovojome turnyruose Lenkijoje, Vengrijoje, Bulgarijoje, Ispanijoje, Serbijoje, vyko tarpvalstybinis susitikimas tarp Danijos ir Lietuvos rinktinių. Olimpiniame atrankos turnyre Paryžiuje kovojo Gabrielė Stonkutė“, – teigė V. Bružas, kurio pateikta Trenerių tarybos ataskaita buvo patvirtina vienbalsiai.

Vienbalsiai patvirtinta ir Teisėjų kolegijos ataskaita.

„Šiuo metu Teisėjų kolegiją sudaro 22 teisėjai. Keturi iš jų turi aukščiausią AIBA 3 žvaigždžių kategoriją, dar keturi 2 žvaigždžių, o penki – 1 žvaigždės kategoriją. Lietuvos teisėjai savo atstovus turėjo Europos jaunių ir jaunimo čempionatuose bei Tokijo olimpinių žaidynių Afrikos zonos atrankos turnyre. Sulaukėme gerų žinių ir iš Tokijo olimpinių žaidynių bokso varžybų organizatorių“, – pasakojo Teisėjų kolegijos pirmininkas Anatolijus Kriukovas.

LBF nariai vienbalsiai patvirtino revizoriaus ataskaitą, kurią pristatė LBF Konferencijos išrinktas revizorius Mantas Mačius. Taip pat buvo patvirtinta naujų bokso klubų priėmimo į LBF narius tvarka.

LBF konferencijos nariams buvo pristatytas ir vienbalsiai patvirtintas 2021-2024 m. Strateginis veiklos planas.

„Naujasis strateginis veiklos planas buvo reikalingas dėl to, jog senasis jau yra pasenęs ir neatitinka šiandienos tendencijų. Parengtas planas nėra baigtinis produktas. Jis bus nuolat pildomas ir koreguojamas. Reikalingas bendradarbiavimas su visais LBF nariais. Jeigu sulaukiame pasiūlymų, jie visada yra pastebimi ir svarstomi“, – teigė vienas iš Strateginio plano rengėjų Sporto klubų atstovas Bronislavas Šimokaitis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Iš bokso turnyro Estijoje lietuviai grįžo su dvylika medalių

2023 spalio 02

news-1

Rugsėjo 29 – spalio 1 dienomis Estijos sostinėje Taline vykusiame…

SKAITYTI

Turnyre Lenkijoje – trys medalius iškovoję Lietuvos boksininkai

2023 rugsėjo 25

news-1

Baigėsi rugsėjo 18-23 dienomis vykęs Leszeko Drogoszo memorialinis turnyras Lenkijoje,…

SKAITYTI

Patvirtintos kandidatūros Lietuvos bokso šimtmečio apdovanojimams

2023 rugsėjo 15

news-1

Rugsėjo 14 dieną Kaune vyko ketvirtasis šiemet Lietuvos bokso federacijos…

SKAITYTI
Translate »