Lietuviai surems pirštines su lenkais

2015 lapkričio 17

news-art

Prieš keletą metų gimusi idėja įsteigti Europos bokso lygą, kurioje kovotų šalių rinktinės, ima virsti realybe. Artėjantį penktadienį Marijampolėje susitiks Lietuvos ir Lenkijos bokso rinktinės.

„Kartu su Latvijos ir Estijos bokso federacijų vadovais jau keletą metų planuojame apie galimybę reguliariai rengti rinktinių dvikovas. Šiuos planus aktyviai palaiko ir Skandinavijos šalys, dalyvauti varžybose nori ir Lenkijos, Baltarusijos, Vokietijos ir kitų šalių bokso federacijos. Pirmas žingsnis bus žengtas Marijampolėje, vėliau planuojame surengti dar penkis tarpvalstybinius mačus skirtinguose Lietuvos miestuose su skirtingų šalių rinktinėmis. Jeigu toks varžybų formatas pasiteisins ir bus patrauklus žiūrovams, kitas žingsnis bus steigti lygą ir reguliariai rengti tarpvastybinius mačus ne tik Lietuvoje“, – sako Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Reportažą apie Marijampolėje vyksiančias galite pamatyti ČIA (nuo 3:20)

Lietuvos rinktinės gretose į kovą su lenkais stos šių metų šalies čempionai Mantas Valavičius (svorio kategorija virš 91 kg), Tadas Tamašauskas (iki 91 kg), Edgaras Skurdelis (iki 60 kg) ir Marius Vyšniauskas (iki 49 kg), vicečempionas Deividas Kliučakas (iki 64 kg), prizininkai Tomas Sinkevičius (iki 75 kg) ir Aleksandras Mironovas (iki 69 kg). Iš viso bus surengtos septynios suaugusiųjų ir dvi jaunimo dvikovos.

Lietuvos rinktinėje nebus tituluočiausių Lietuvos boksininkų – šių metų Europos čempiono Eimanto Stanionio ir Europos čempionate bronzos medalį iškovojusio Evaldo Petrausko. Po Europos ir pasaulio čempionatų rinktinės lyderiai turėjo trumpas atostogas, o dabar jau pradėjo rengtis APB profesionalų lygos varžyboms, kur bus kovojama ir dėl kelialapių į kitų metų Rio de Žaneiro olimpiadą.

„Ateityje Lietuvos bokso gerbėjai tikrai išvys tarpvalstybiniuose mačuose kovojančius E. Stanionį ir E. Petrauską. Tokios tarptautinės varžybos labai reikalingos boksininkams, nes rinktinėms atstovauja geriausi šalių boksininkai ir kiekviena kova su stipriu varžovu duoda daug patirties. Įgyvendinus šią idėją ir reguliariai rengiant rinktinių susitikimus, galėsime dažniau kovoti Lietuvoje, savo žiūrovų akivaizdoje, nes dabar prieš svarbiausius sezono startus dažniausiai treniruočių stovyklas rengiame užsienyje, kur ieškome stiprių sparingo partnerių“, – teigia Lietuvos bokso rinktinės treneris Vidas Bružas.

Lietuvos ir Lenkijos bokso rinktinių susitikimą iš Marijampolės penktadienį nuo 18 valandos tiesiogiai transliuos DELFI TV, varžybas padės stebėti ir Lietuvos rinktinės treneris Vidas Bružas.

Transliaciją stebėti galėsite paspaudę ČIA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Sunkiasvorių nokautai lėmė Lietuvos rinktinės pergalę prieš Daniją

2021 rugsėjo 13

news-1

Bokso ringas po atviru dangumi, atkaklios Lietuvos ir Danijos rinktinių…

SKAITYTI

Ringe po atviru dangumi susikaus Lietuvos ir Danijos bokso rinktinės

2021 rugsėjo 09

news-1

Rugsėjo 11 d. bokso gerbėjų laukia išskirtinis renginys. Marijampolės „Sūduvos“…

SKAITYTI

Kauno bokso federacijos prezidentu perrinktas Rimantas Rutkauskas

2021 rugsėjo 02

news-1

Laikinojoje sostinėje įvyko Kauno bokso federacijos Tarybos posėdis. Jame išrinktas…

SKAITYTI