Lietuvos jaunių rinktinė dalyvavo tarptautiniame turnyre Lenkijoje

2014 rugsėjo 23

news-art

Parengė Donatas Mačianskas 19:51 2014/09/22

Grudziondze (Lenkija) pasibaigė tarptautinis jaunių – jaunimo bokso turnyras. Varžybose dalyvavo Lietuvos jaunių bokso rinktinė, kuriai šis turnyras buvo vienas iš pasirengimo etapų prieš spalio 30 – lapkričio 10 d. Anapoje (Rusija) įvyksiantį Europos jaunių čempionatą.

Po dvi tarptautines kovas laimėjo ir turnyro nugalėtojais tapo Mantas Morkūnas (50 kg, Marijampolė), Gilvinas Lukošiūnas (60 kg, Kaunas), Mantas Auryla (66 kg, Alytus) ir Vytautas Balsys (70 kg, Šilutė).

Marekas Korolkovas (+80 kg, Vilnius) tenkinosi antraja vieta, o Emilis Storpirštis (57 kg, Marijampolė) liko trečias.

Geriausiu turnyro jaunių amžiaus grupės boksininku buvo pripažintas G. Lukošiūnas, o geriausiu Lietuvos komandos atstovu – M. Morkūnas.

Jaunimo amžiaus grupėje kovojęs Lukas Plikaitis (69 kg, Marijampolė) liko antras, o Lukas Padaiga (64 kg, Jonava) tenkinosi trečiaja vieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

KITOS NAUJIENOS

Europos jaunimo čempionate lietuviai laimėjo du medalius

2021 spalio 21

news-1

Lietuvos boksininkai iš Europos jaunimo čempionato grįš su dviem bronzos…

SKAITYTI

Lietuvis užsitikrino Europos jaunimo čempionato medalį

news-1

Budvoje (Juodkalnija) vykstančiame Europos jaunimo čempionate dar vieną medalį užsitikrino…